چاپ        ارسال به دوست

در بهمن ماه سال جاری صورت گرفت؛

جمع‌آوری بیش از 3000 تن زباله و نخاله در منطقه یک شهرداری بندرعباس

مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس از جمع‌آوری بیش از سه هزار تن زباله و نخاله در بهمن‌ ماه امسال خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری با بیان اینکه جمع آوری به موقع زباله ها از سطح شهر از اولویت‌های این منطقه است، گفت: کارگران بخش تنظیف شهرداری با وجود مشکلات لجستیکی و کمبود امکانات تمام تلاش خود را برای جمع آوری به موقع زباله ها از سطح شهر انجام می‌دهند.
وی با تاکید بر اینکه در بهمن‌ ماه امسال بالغ بر دو هزار و ۴۰۰ تن زباله از سطح محدوده منطقه یک شهرداری جمع آوری شده است خاطرنشان کرد: همکاری شهروندان در تفکیک زباله ها از مبدا و بیرون گذاشتن زباله ها در ساعت های اعلام شده، کمک شایانی به جمع آوری زباله ها و پاکیزگی شهر می کند.
مدیر منطقه یک شهرداری با اشاره به اینکه وجود زباله‌ها در سطح معابر و سطل‌های زباله باعث جمع شدن حیوانات موذی می‌شود یادآور شد: برای جلوگیری از وجود چنین معضلاتی باید هم زباله ها به موقع در محل های تعیین شده گذاشته شود و هم این که به موقع توسط کارگران بخش تنظیم جمع‌آوری شود.
وی همچنین به جمع‌آوری 610 تن سرشاخه و نخاله طی همین مدت در محدوده منطقه یک اشاره و تصریح کرد: جمع‌آوری این میزان نخاله و سرشاخه کار آسانی نیست، به همین دلیل برای زیبا نگه داشتن شهر، کارگران این منطقه از شهرداری به صورت شبانه روز تلاش می‌کنند تا محیط زیبا و تمیز برای شهروندان فراهم کنند.

 


١٠:٤٩ - چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩    /    شماره : ١١٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٧خروج