چاپ        ارسال به دوست

ویژه برنامه‌های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس در ماه مبارک رمضان در بندرعباس اعلام شد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان با عنوان" نسیم همدلی" در بندرعباس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حامد رضوانی با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارك رمضان اظهار كرد: در فعالیت‌های این ماه بیشتر بر برگزاری مسابقات قرآنی و استفاده از توان مشاركتی كانون‌های مردمی تاكید شده است.
وی ادامه داد: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.
رضوانی تصریح کرد: مسابقات موبایلی مقاومت با محوریت شهید قاسم سلیمانی ویژه قدس، مسابقه مکبری و موذنی، مسابقه نقاشی ویژه قدس، مسابقه عکس از نماز جماعت خانوادگی قرآن خوانی- تهیه بسته های کمک مومنانه- نیایش های رمضان، مسابقه کتبی میلاد امام حسن(ع) و اهداء جوایز به فرزندان پرسنل شهرداری با نام حسن و القاب امام حسن(ع) بخشی از این برنامه ها است.
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس ادامه داد: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس از این فرصت ماه مبارک رمضان برای زمینه‌سازی و گسترش آموزه‌های شهروندی متناسب با آموزه‌های دینی در جامعه استفاده خواهد کرد.
وی اضافه کرد: تولید مناجات، برگزاری مسابقه تلاوت یک دقیقه ای،مسابقه کتاب و کتابخوانی،کارگاه آموزشی تولید پوستر با همکاری موسسه سراج،شب شعر رمضان،ساخت کلیپ عیدفطر از دیگر ویژه برنامه های سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس می باشد.
رضوانی خاطرنشان کرد: جشنواره کله گنجشکی رمضان من با موضوع خاطره گویی، کلیپ صوتی و تصویری و انشاء، جشنواره سفره های آسمانی ( ارسال عکس و فیلم از سفره های افطار و سحری) ، بازی موبایلی موضوع دینی ارسال عکس از رکورد، جشنواره ستاره سوم( جشن خانگی میلاد امام حسن(ع) ارسال فیلم و عکس، ساخت تیزر میلاد امام حسن(ع) ، ساخت کلیپ کمک های مومنانه بخش دیگری از برنامه های ماه رمضان این سازمان است.
وی گفت: علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مختلف در محلات بندرعباس برنامه‌های ورزشی این سازمان نیز به شکل ویژه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شوند که از اهم آن‌ها برگزاری مسابقه فوتسال آقایان و مسابقه پرتاب آزاد پنالتی آقایان و بانوان در بندرعباس است.

 


١١:٣١ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١١٢٩١    /    تعداد نمایش : ٣٤٩خروج