چاپ        ارسال به دوست

زیباسازی، اولویت فعالیت‌های شهرداری منطقه سه بندرعباس

مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس با بیان اینکه زیباسازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان دارد، بر ضرورت اجرای طرح‌های زیباسازی شهری تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مجتبی سلیمی در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، روئسای نواحی سه گانه و معاونان شهرداری منطقه سه برگزار شد، بر تقویت زمینه های نشاط اجتماعی در بین مردم در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا تاکید کرد.
وی افزود: ارتقاي كيفيت معابر و زيبا سازي محيط شهري از شاخص هاي افزايش نشاط و سلامتي در بحث جامعه و از طرح هاي اولويت دار اين منطقه مدیریتی از شهرداري است.
مدیر شهرداری منطقه سه بندرعباس ادامه داد: در راستاي ايجاد جلوه هاي بصری و زيبا سازی محيط شهری، شهرداری این منطقه به زودی اقدام به ساخت و نصب نمادهايی در سطح منطقه می‌کند.
سلیمی ابراز امیدواری کرد با انجام این اقدامات و فعالیت ها، گامی در جهت بهسازی فضاهای شهری و زیباسازی چشم انداز معابر شهری برداشته شود.
این مقام مسئول همچنین عنوان کرد: بهره‌گیری از المان‌ها و طرح‌های مرتبط با هویت و پیشینه شهر در زمینه زیباسازی ضروری است.
مصطفی خادم، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس نیز در این نشست اظهار کرد: این سازمان آمادگی دارد با شهرداری‌های مناطق همکاری لازم را در زمینه طراحی و ساخت المان‌های مناسب داشته باشد.
وی افزود: هماهنگی سازمان سیما و منظر با مدیریت‌های مناطق چهارگانه شهرداری بندرعباس ضروری بوده و منجر به اقدامات بهتر می‌شود.

 


١٤:٤٣ - شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١١٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٦خروج