چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

نامگذاری«روز قدس» نور امید را در دل مستضعفان روشن کرد/ روز قدس، نماد همدلی مسلمانان جهان

شهردار بندرعباس گفت: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت روز قدس اظهار کرد: نامگذاری روز قدس به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین مبدل شده است.
وی از این روز به عنوان روز اعلام همبستگی جهانی با آرمان فلسطین یاد کرد و افزود: قطعا این مناسبت روز شادی مؤمنان و یادآور حماسه‌ای ماندگار، فریادی بی‌کرانه و مظلومیت بی‌مرز مردم این دیار است.
شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد، خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس یادگار و میراث بنیان گذار بزرگ انقلاب اسلامی و نماد وحدت و همدلی و یکپارچگی تمامی مسلمانان جهان است.
امینی‌زاده همچنین با اظهار اینکه روز قدس روزی است که مظلومین و عدالت‌طلبان فریاد ایستادگی حق در برابر باطل را طنین‌انداز می‌کنند، عنوان کرد: این روز بزرگ متعلق به همه آزادگان و آزادی خواهان جهان است.
این مقام مسئول بیان کرد: امسال نیز در این مناسبت بزرگ، با وجود بیماری ویروسی کرونا مردم با استفاده از ابزارها و روش‌های ارتباطی نوین و مجازی، بار دیگر ثابت می‌کنند که تحت هر شرایطی، روحیه ایثار و مقاومت و مبارزه علیه استکبار و حکومت های ظالم را در خود حفظ کرده و همواره در کنار مظلومین و فلسطین می‌مانند.
شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: همانگونه که بزرگان انقلاب اسلامی کشورمان تاکید دارند، مسئله فلسطین یک صف بندی بین حق و باطل ایجاد می کند.

 


١٠:٠٣ - جمعه ١٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١١٣٢١    /    تعداد نمایش : ٥٧٨خروج