چاپ        ارسال به دوست

شهردار منتخب بندرعباس با فرمانده قرارگاه مدینه‌منوره دیدار کرد

شهردار منتخب بندرعباس با فرمانده قرارگاه مدیه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی در دیدار با سردار محمد مارانی اظهار کرد: باید نگاه جهادی همراه با برنامه مشخص در مجموعه شهرداری بندرعباس حاکم شود که در این رویکرد، تاکید زیادی به رسیدگی اولویت‌های شهری داریم.
وی افزود: در این مسیر، همراهی سایر دستگاه‌های اداری و اجرایی استان در مسیر توسعه پایدار شهر و خدمات‌رسانی به شهروندان ضروری است.
شهردار منتخب بندرعباس با بیان اینکه توسعه شهر با همراهی شهروندان از سرعت بیشتری برخورد خواهد بود، خاطرنشان کرد: سپاه پاسدران انقلاب اسلامی به عنوان مجموعه‌ای چند جانبه، همواره در برنامه‌‌ها و اقدامات توسعه کشور پیش‌قدم بوده و حضور آن در بسیاری از بخش‌ها کارگشاست.
نوبانی ضمن قدردانی از همکاری‌های گذشته این مجموعه در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با افزایش همکاری‌های میان شهرداری و بخش‌های مختلف سپاه پاسداران در راستای رونق‌بخشی به شهر و رفع مشکلات موجود اقدام کنیم.
سردار محمد مارانی، فرمانده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این نشست با ابراز خرسندی از انتخاب شهردار مردمی و با انگیزه در مجموعه شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: با تغییرات صورت گرفته، منتظر اقدامات اساسی در شهر بندرعباس هستیم.
وی افزود: علیرغم تمامی اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته در بندرعباس، جای خالی یک برنامه اساسی و جامع در برخی بخش‌ها احساس می‌شود.
مارانی همچنین با تاکید بر ضرورت نگاه جهادی در مدیریت شهری بندرعباس، خاطرنشان کرد: در مجموعه قرارگاه مدینه منوره آماده هرگونه همکاری و همراهی با مجموعه شهرداری بندرعباس هستیم.

 


٠٩:٤١ - شنبه ٦ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٢٥خروج