چاپ        ارسال به دوست

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

بهره‌برداری از بلوار پردیس و تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند بندرعباس

همزمان با هفته گرامیداشت دولت، در آیینی با حضور نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان، فرماندار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرداری، بلوار پردیس و تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالحسین ارجمند سرپرست شهرداری بندرعباس در این مراسم اظهار کرد: این پروژه در سه بخش شامل بلوار پردیس، تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند و بازگشایی معبر مربوطه انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه برای احداث بلوار پردیس از سال‌های گذشته تعداد 19 ملک با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ريال تملک شده است، افزود: این بلوار در محور شرق به غرب و بلعکس، به طول 1538 متر احداث شده است.
سرپرست شهرداری بندرعباس همچنین با اشاره به احداث تقاطع غیرهم‌سطح شهدای نایبند، ادامه داد: احداث این روگذر به طول 287 و عرض 16.5 متر با هفت دهانه احداث شده است.
ارجمند با بیان اینکه کارایی بلوار پردیس از نظر پدافند غیرعامل و حل مشکل ترافیکی قابل توجه است، خاطرنشان کرد: 780 تن میلگرد و 7900 متر مکعب بتن‌ریزی در انجام این تقاطع غیرهم‌سطح صورت گرفته است.
وی همچنین عنوان کرد: این پروژه از فرودگاه تا بلوار شهدا ادامه پیدا می‌کند و نهایتا به موازات بلوار امام(ره)، به عنوان یک مسیر جدید از حیث کاهش ترافیک در مسیرهای موازی، تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.
سرپرست شهرداری بندرعباس با اشاره به اعتبار صرف شده برای این پروژه، عنوان کرد: مجموع این پروژه شامل تملک و بازگشایی معبر، زیرسازی، آسفالت و جدول‌گذاری بلوار پردیس و همچنین احداث تقاطع غیر‌هم‌سطح بالغ بر 470 میلیارد ريال اعتبار به خود اختصاص داده است.

 
 

 


٠٨:٤١ - شنبه ٦ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٦٦    /    تعداد نمایش : ٤٣٦خروج