چاپ        ارسال به دوست

شهردار منتخب بندرعباس مطرح کرد:

خانواده شهدا، سند افتخار جامعه

شهردار منتخب بندرعباس از خانواده‌های شهدا به عنوان سند افتخار جامعه یاد کرد و ادامه داد: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای همگانی است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی نوبانی در دیدار با اعضای شورای مرکزی کانون پدران آسمانی، اظهار کرد: حضور در جمع خانواده شهدا و ایثارگران باعث افتخار است.
وی افزود: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران، عبادت است، زیرا هر چه داریم مرهون ایستادگی ها و فداکاری های این قشر عزیز است.
فریده عامری، عضو شورای اسلامی شهر و عضو شورای مرکزی کانون پدران آسمانی نیز در این نشست ضمن قدردانی از توجه شهردار منتخب بندرعباس به خانواده شهدا، اظهار کرد: امیدواریم در این دوره از مدیریت شهری شاهد توجه بیشتری به فرهنگسازی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم.
وی همچنین درخصوص فعالیت‌های کانون پدران آسمانی، عنوان کرد: این کانون صرفا با هدف پیگیری مطالبات این قشر تاسیس شده است.
عامری تاکید کرد: هیچکدام از اعضای هسته مرکزی کانون در این مجموعه ذینفع نبوده و تنها برای پیگیری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش می‌کنند.
حمیدرضا محمدحسینی تختی، دیگر عضو شورای مرکزی این کانون نیز عنوان کرد: توانمندسازی خانواده‌های شهدا و ایثارگران دغدغه اصلی کانون فرزندان پدران آسمانی است.

 


٠٨:١٨ - پنج شنبه ١١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٦٨    /    تعداد نمایش : ٢٥٠٥خروج