چاپ        ارسال به دوست

اجرای کانال آب رو در محله چاهستانیها

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس خبر داد: در راستای ارتقاء عمران، افزایش رفاه شهروندان و هدایت آبهای سطحی عملیات بهسازی جداول و حفر کانال آب رو در محله چاهستانیها آغاز شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرعباس و به نقل از روابط عمومی منطقه دو شهرداری بندرعباس حفر کانال های آب رو در محله چاهستانیها از هجدهم مرداد توسط حوزه عمرانی آغاز شده است.

مهدی احمدی گفت: طی بازدید مهدی نوبانی شهردار بندرعباس در تاریخ نهم مرداد ماه از سطح محدوده منطقه دو، اهالی محله چاهستانیها مشکلاتی را بیان نمودند و اقدامات لازم در جهت رفع مشکلات آن ها در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفت.

احمدی بیان داشت: از جمله مشکلات اهالی بهسازی جداول آب رو ها بوده، که عملیات بهسازی جداول در برخی کوچه ها انجام شده و مابقی در دست اقدام است و دیگر عملیات اجرایی ایجاد کانال های آب رو در کوچه های چاهستان ۲۶، ۲۸، ۳۲، ۳۳ و کوچه امام رضا ۵ بوده است که عملیات حفر آنها نیز آغاز شده است.

وی افزود: متراژ این کانال ها حدود ۱۰۰۰ متر می باشد که حفاري ۷۵۰ متر آن تاكنون استارت خورده و پیش بینی شده است که با همکاری و تلاش حوزه عمرانی، جدول کشی کانال ها تا شهریور ماه به پایان برسد.

 

 


١٢:٣٧ - جمعه ٢٨ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٨٢    /    تعداد نمایش : ٥٦٠خروج