چاپ        ارسال به دوست

احداث پارک و توسعه فضای سبز بلوار جهان آرا

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس خبر داد: عملیات عمرانی جهت زیباسازی، توسعه فضای شهری، ایجاد پارک محله ای و فضای سبز، بلوار جهان آرا در حال اجرا می باشد.

به گزارش مديريت ارتباطات و امور بين الملل سرداري بندر عباس و به نقل از روابط عمومي منطقه دو شهرداري احداث پارک محله ای شهدای محیط بان و فضای سبز به وسعت ۱۳۴۱ مترمربع در بلوار جهان آرا از تاریخ یازدهم مرداد با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز ،حوزه عمرانی و خدمات شهری شهرداری منطقه دو آغاز شد.

مدير منطقه دو شهرداري در گفت :از جمله اقداماتی که طی بازدید های دوره ای مهدی نوبانی شهردار بندرعباس صورت گرفته و در دستور کار شهرداری منطقه دو قرار گرفت، احداث پارک محله ای و فضای سبز در بلوار جهان آرا بوده است.

وی عنوان کرد: زمينهای خالی و فضاهای رها شده در سطح شهر می تواند به محیطی بكر و مکانی مناسب تبدیل شود. پارک ها و فضاهای سبز با طراحی زیبا و ايده پردازی مناسب به هويت و پويايی شهر کمک می کنند.
احمدی افزود: در راستای احداث پارک محله ای شهدای محیط بان اقداماتی از جمله ۹۱۰ متر اینترلاک، ۲۱۰ متر جدول کشی ، توسعه پیاده رو و اصلاح جدول، خاکبرداری و تسطیح، همچنین برق رسانی و آب رسانی بوستان توسط شهرداری منطقه دو تاکنون انجام شده است.

وی اظهار داشت: سازمان سیما، منظر و فضای سبز برای احداث این بوستان تاکنون همکاری بسیاری داشته و نخاله برداری باغچه ها، نصب لوله محافظ آب و برق و همچنین خاکریزی بوستان شهدای محیط بان از جمله اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان بوده است.
مدیر منطقه دو در پايان بیان داشت: در سال جاری با توجه به اهداف و برنامه ريزی ها در خصوص افزایش سرانه ی فضای سبز شهری و به منظور توسعه و ترويج نشاط اجتماعی شهروندان، عملیات احداث بوستان های محله ای و فضای سبز شهری در دستور کار قرار گرفته است.

 


٠٩:٣١ - يکشنبه ٣٠ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٤٠٨٩    /    تعداد نمایش : ٥٢٨خروج