صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس معارفه شد

سازمان ترافیک در بین چهار سازمان حوزه حمل و نقل از نظر ساختار و عملکرد ارتباط مستقیم با معاونت دارد و در واقع می توان گفت فعالیت های سازمان مستقیماً بر عملکرد این حوزه تأثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، بابک هاشمی در این مراسم با تشکر و قدردانی از مدیر عامل پیشین و مجموعه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس اظهار کرد: سازمان ترافیک در بین چهار سازمان حوزه حمل و نقل از نظر ساختار و عملکرد ارتباط مستقیم با معاونت دارد و در واقع می توان گفت فعالیت های سازمان مستقیماً بر عملکرد این حوزه تأثیرگذار است.

وی افزود: از آنجایی که برنامهریزی و سیاست‌گذاری‌های کلان و تأثیرگذار در حوزه حمل ونقل براساس مطالعات طرح جامع صورت میگیرد، برنامه ریزی و نظارت جهت اجرای پروژه های مصوب شده توسط کارشناسان و متخصصان در سازمان حمل و نقل و ترافیک اجرا می‌شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: در دوران تصدی اقای کهوری اتفاقات بسیار خوبی در سازمان حمل و نقل رقم خورد و پروژه های بزرگ و ماندگاری وارد مرحله اجرا گردید و در بحث آموزش نیز فعالیت های بسیار خوبی در مدارس، محلات و مجموعه پارک ترافیک صورت گرفت.

معاون شهردار بندرعباس در ادامه از زحمات  محمدرضا کهوری به عنوان مدیرعامل سازمان تقدیر و آقای حسین اخلاقی را به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک معرفی کرد.

محمدرضا کهوری در ادامه این جلسه اظهار کرد:  همواره با تلاش و پشتکار همکاران در  حوزه های طراحی و برنامه ریزی ، فنی و اجرایی ، روابط عمومی، فرهنگی و حوزه مالی توانستیم مانند یک خانواده در کنار هم کار کنیم.

وی افزود: انتظار دارم همکاران در این سازمان با جدیت و تلاش بیشتری جهت خدمت به شهر بندرعباس فعالیت کنند.

حسین اخلاقی سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس نیز در این جلسه با آرزوی موفقیت برای آقای کهوری ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم در کنار همکاران بسیار خوبی که در این  سازمان فعالیت دارند اتفاقات خوبی برای حوزه حمل و نقل رقم بخورد.

وی افزود: هر چند مایل نبودم مدیریت سازمان حمل و نقل و ترافیک را بخاطر وجود مدیر توانمندی همانند آقای کهوری تحویل بگیرم اما با توجه به برنامه های شهردار محترم مبنی بر گردش نخبگان و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود این مسئولیت را پذیرفتم و قطعاً آقای کهوری نیز در مسئولیت بعدی موفق خواهند بود.


١٥:٠٤ - دوشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٣٨٢٢    /    تعداد نمایش : ٥٠٤خروج