صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس:

اهتمام ویژه‌ای در شهرداری بندرعباس برای ارتقای کیفیت حمل و نقل شهری وجود دارد

 

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر بندرعباس گفت: اهتمام ویژه‌ای در شهرداری بندرعباس و شورای اسلامی شهر برای ارتقای کیفیت حمل و نقل شهری وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی اظهار کرد: شبکه تاکسیرانی شهر بندرعباس به نسبت بسیاری از شهرهای کشور وضعیت مطلوب‌تری دارد اما به طور جدی به دنبال گسترش شبکه حمل و نقل و ارتقای کیفیت خودروهای تاکسی در شهر بندرعباس هستیم.

وی با بیان این که هدف‌گذاری برای ارتقای کیفیت خودروهای موجود در شبکه حمل و نقل درون‌شهری بندرعباس را از یک سال قبل آغاز کرده‌ایم، افزود: برای سال آینده نیز به دنبال دریافت سهمیه 300 خودرویی هستیم تا بتوانیم مراحل جایگزینی با خودروهای فرسوده را با سرعت بیشتری انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس ادامه داد: بندرعباس یک شهر طولی است اما در سال‌های اخیر نیاز به تاکسی در محورهای عرضی آن نیز از جمله محلات مختلف منتهی به بلوار امام حسین(ع) از شمال بندرعباس افزایش یافته است و باید متناسب با افزایش نیازها، نسبت به گسترش شبکه تاکسیرانی نیز اقدام کنیم.

اخلاقی گفت: در آستانه نوروز قرار داریم و برنامه جامعی برای افزایش ساعات حضور تاکسی‌ها در سطح شهر تدارک دیده شده تا کمبود تاکسی برای ترددهای درون‌شهری مردم وجود نداشته باشد. علاوه بر این برای ارائه مناسب خدمات در ایام نوروز به مردم شهر بندرعباس و مسافران نوروزی نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده است.

وی همچنین از اختصاص برخی کالاهای مصرفی حمایتی از سوی سازمان تاکسیرانی شهر بندرعباس به تاکسی‌ها در پایان سال خبر داد و عنوان کرد: روغن و فیلتر هوا با قیمت حمایتی در اختیار رانندگان تاکسی قرار خواهد گرفت.

 

 


١٠:٥٩ - چهارشنبه ١١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٣٨٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٩٦خروج