صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس خبر داد:

آغاز مرحله دوم نوسازی ناوگان تاکسیرانی بندرعباس

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس از آغاز نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی اظهار کرد: فاز دوم واگذاری خودروهای آریو در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر بندرعباس از امروز آغاز شده است و مصمم هستیم تا در مراحل مختلف و با شرایط گوناگون امکان نوسازی کامل بخشی از ناوگان فرسوده تاکسیرانی بندرعباس را فراهم کنیم.

وی افزود: در مرحله اول نوسازی ناوگان 25 دستگاه خودروی آریو برای مسیرهای خاص نظیر فرودگاه به متقاضیان واگذار شد و اکنون در مرحله دوم نیز از امروز واگذاری 16 دستگاه خودروی آریو برای مسیرهای گردشی در شهر آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه از ابتدای سال 1395 تاکنون بیش از نیمی از خودروهای فرسوده موجود در ناوگان تاکسیرانی شهر بندرعباس با سه نوع خودرو سمند، پژو 405 و آریو نوسازی شده است، خاطرنشان کرد: از مجموع 2844 دستگاه تاکسی موجود در شهر بندرعباس حدود 2 هزار و 79 دستگاه فعال هستند که دلیل عمده غیرفعال بودن شماری از این تاکسی‌ها، فرسودگی و سن بالای خودروهاست.

اخلاقی گفت: از خودروهای آریو که در مرحله دوم به رانندگان تاکسی تحویل می‌شود، برای مسیرهای گردشی استفاده خواهیم کرد تا در آستانه نوروز، ضمن تقویت وضعیت ناوگان تاکسیرانی، شاهد بهبود کیفیت ارائه خدمت به مردم شهرمان نیز باشیم.

 

وی تأکید کرد: برای ایام نوروز نیز طرح تشدید نظارت و ارتقای کارآیی ناوگان را به اجرا در خواهیم آورد که در قالب آن بخشی از تاکسی‌ها را برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به مردم شیفت‌بندی خواهیم کرد.


١٥:٢١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٣٨٩٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٤خروج