صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

خادم خبر داد:

آماده‌سازی 10 بوستان برای اسکان گردشگران نوروزی

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس از آماده‌سازی شرایط 10 بوستان برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهردرای بندرعباس، مصطفی خادم در این ارتباط اظهار کرد: بوستان‌های ولایت، دولت، غدیر، ورزش، خلیج فارس، جهانگردی، گلها، معلولین، کپشکن و دباغیان آماده پذیرایی از گردشگران است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری بندرعباس طبق روال سالهای گذشته، اقدام به آماده سازی بوستان های اصلی جهت اسکان گردشگران کرده است، افزود: برنامه ریزی های لازم برای پذیرایی از میهمانان نوروزی انجام شده است.

خادم با تأکید بر اینکه شهر برای شهروندان بندرعباسی و میهمانان نوروزی آماده شده است، گفت: کاشت گل‌های فصلی، کاشت نهال، آماده‌سازی و بهسازی فضای سبز سطحی، هرس درختان و غیره، بخشی از اقدامات این سازمان پیش از ایام نوروز است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس ادامه داد: بحث ایمنی و امنیت میهمانان از جمله مواردی است که در دستور کار این سازمان قرار دارد و در همین راستا در بوستان ها و ساحل بندرعباس با استقرار نجات غریق و سازمان آتش نشانی سعی خواهیم کرد از بروز حوادث احتمالی جلوگیری شود.

وی بیان کرد: با توجه به ورود گسترده میهمانان نوروزی به بندرعباس در سال های گذشته، سعی می شود تسهیلات لازم با کیفیت و کمیت بهتری نسبت به سال های گذشته در اختیار هموطنان قرار گیرد.

 

خادم تعمیر سیستم‌های روشنایی، بازسازی و افزایش تعداد سرویس‌های بهداشتی، اختصاص غرفه‌های فروش مایحتاج روزانه و صنایع دستی، ایجاد نمازخانه‌های موقت و آماده‌سازی مساجد، بوستان‌ها، تشکیل گروه‌های نظارتی سازمان در تمام بوستان‌های اسکان و سازماندهی غرفه‌های موقت فروش مایحتاج را به عنوان بخشی از اقدامات شهرداری بندرعباس برای میزبانی گردشگران نوروزی عنوان کرد.


١٤:٤٧ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٣٩٣٧    /    تعداد نمایش : ٤٣٤خروج