صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

پیام نوروزی شهردار بندرعباس؛

امینی‌زاده: نوروز برای شهر ما نمادی از میزبانی و مهربانی است

شهردار بندرعباس با صدور پیامی ضمن تبریک سال 1396، از افزایش خدمات شهرداری در بخش‌های مختلف خدماتی، عمرانی، گردشگری، فرهنگی و هنری و غیره و همچنین تسهیل فرایند دسترسی و پیگیری امور مربوط به شهروندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، در متن پیام عباس امینی‌زاده آمده است: ظهور و بروز بهار فرح‌بخش، نوای امید از بام تا شام بر رواق دل‌ها طنین‌انداز است تا همپای عشق‌ها و امیدها و نویدها، دلها را به نور ایمان برافروزیم و دست‌ها را با تحول و شکوفایی همراه سازیم، گام‌های استوار را در تحقق ایده‌ها و طرح‌های ماندگار برداریم و نگاه حیرت، تحیر و تحسین برانگیز جهانیان را در باور باروری و نوآوری‌هایمان بنگریم و در صفحات زرین تاریخ بنگاریم.

نوروز برای شهر ما نمادی از میزبانی و مهربانی است و شهروندان دیار ما هر ساله این افتخار را دارند که در کنار خلیج‌فارس علاوه بر بزرگداشت این سنت دیرینه، میزبان مهمانان نوروزی بی‌شماری از اقصی نقاط ایران عزیز باشند.

شهردار بندرعباس در ادامه این پیام ضمن اشاره به عملکرد شهرداری بندرعباس طی سال 95 آمده است: در سالی که از سوی رهبر مسلمین جهان، حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای(مدظله‌العالی) به نام«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده بود، شهرداری بندرعباس با جدیت در ارایه خدمات هرچه بهتر به شهروندان و گردشگران، تداوم تقویت نیروی انسانی و ارتقاء سطح دانش تخصصی و علمی آنها را در پیش گرفت. در این سال شهرداری بندرعباس اقدام به آغاز بسیاری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی نیز باغ گلها، باغ پرندگان، پارک آکواریوم، پارک آبی، زمین‌های ورزشی(محلات) متعدد و برخی زیرساخت‌های شهری دیگر کرد که برخی از آنها به بهره‌برداری رسید و برخی نیز در حال انجام است.

وی افزود: یکی دیگر از سیاست‌های اصلی شهرداری در سال 95، اتمام پروژه‌هایی بود که از گذشته آغاز شده بود و از جمله آن می‌توان به تقاطع غیر هم سطح جهانبار، کوهستان پارک پنجه‌علی و غیره اشاره کرد.

امینی‌زاده در این پیام همچنین گفت: این اقدامات تنها بخشی از عملکرد شهرداری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بوده و سعی شده با بهره‌گیری از توان مدیریتی، کارمندی و کارگری فعال در 13 سازمان، شش معاونت و سه منطقه، بهترین خدمات در هر بخش به شهروندان فهیم بندرعباسی ارایه شود.

شهردار بندرعباس همچنین ضمن اشاره به برنامه‌های سال 96 شهرداری بندرعباس، تصریح کرد: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، تحول در بخش حمل و نقل، اقدامات زیرساختی در بخش گردشکری، فرهنگی و هنری، تقویت بنیه مالی و سرمایه‌گذاری شهرداری و غیره از مهمترین اهداف ما در خانواده بزرگ شهرداری بندرعباس است.

وی در ادامه ضمن تبریک عید نوروز سال 1396 اظهار کرد: امیدواریم این سال که با توجه به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری از نظر سیاسی و اجتماعی نیز دارای حساسیت‌های زیادی است، سال پر باری برای ایران اسلامی و خصوصا بندرعباس باشد.


٠٩:١٦ - سه شنبه ١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٢٣خروج