صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ارژنگ دریادار,  ارژنگ, دریادار, arzhang daryadar, arzhang, daryadar
امینی زاده مطرح کرد:

کنترل اوضاع شهر در طوفان شب گذشته/ اسکان اضطراری گردشگران

شهردار بندرعباس گفت: وضعیت و اسکان گردشگران نوروزی در سالن های ورزشی انجام شده و وضعیت شهر تحت کنترل است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی زاده با اشاره به بارندگی شدید شب گذشته، اظهار کرد: وضعیت تحت کنترل و تمامی نیروها در وضعیت آماده باش قرار دارند.

وی با بیان اینکه از 72 ساعت گذشته تمامی نیروها در وضعیت آماده باش بوده و تا 48 ساعت آینده این وضعیت ادامه دارد، تصریح کرد: نقاط آبگیر از قبل شناسایی شده و نقاط قابل رفع، همگی در کمترین زمان ممکن رفع شده و جاهایی که نیاز به پروزه های عمرانی بزرگ دارد با استقرار نیروهای انسانی تمامی وضعیت در حالت کنترل قرار دارد و اگر اتفاق خاصی رخ دهد تمامی موارد در اسرع وقت رفع می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه با ادامه این روند نقاط ابگرفتگی تا یکساعت آینده همگی رفع عیب شده و مشکلی نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: 14 سالن ورزشی تحت پوشش مدیریت بحران قرار گرفته است که باید از همکاری اداره کل ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس در این خصوص تقدیر کرد.

امینی زاده با بیان اینکه شش سالن مجموعه ورزشی هفت تیر، سالن تختی، 12 فروردین، سالن حجاب و مدرسه  نواب برای اسکان گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: تمامی بوستان های شهر بندرعباس تحت نظارت و کنترل این ستاد و نیروهای آماده باش قرار دارد.

 


١٥:٣٣ - شنبه ٥ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٣٩٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٨٦خروج