صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

خادم خبر داد:

بازدید 5000 نفر از باغ گلهای بندرعباس

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس گفت: از زمان بهره‌برداری باغ گلها تاکنون، بیش از 5000 نفر از این مجموعه بازدید کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم با اعلام این خبر اظهار کرد: از آنجایی که شهرداری بندرعباس در این دوره مدیریتی به دنبال ایجاد تنوع در فضاهای تفریحی و گردشگری ویژه شهروندان است، باغ گلها همزمان با 22 بهمن سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به شرایط متفاوت بندرعباس با سایر شهرها به لحاظ اقلیمی و آب و هوایی، امکان وجود برخی از گونه‌های گیاهی خاص فراهم نیست، اما تلاش می‌شود به مرور زمان باغ گلهای بندرعباس با تنوع بیشتری از گونه‌های جذاب در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز با توجه به وجود تیم کارشناسی مجرب سازمان، بدنبال حفظ و توسعه فضای ایجاد شده در پارک گلها هستیم.

خادم با اشاره به استقبال خوب شهروندان از این فضای جدید، ادامه داد: از ابتدای بهره‌برداری این باغ، بیش از 5000 نفر از مجموعه باغ گلها بازدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه به طور میانگین، روزانه حدود 75 نفر از این مجموعه بازدید کرده‌اند، تصریح کرد: این بازدیدها روند رو به افزایشی دارد و در صدد ایجاد خدمات بیشتری در این مجموعه هستیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بندرعباس بیان کرد: این آمار، بدون احتساب بازدیدهای رایگان و نیم‌بهای مدارس، ارگان‌های مختلف و بازدیدهای رایگان موردی است.

 

اضافه می‌شود، شهروندان می‌توانند با هماهنگی قبلی، علاوه بر بازدید، از محیط زیبای باغ گل‌ها به عنوان فضای مناسب و متفاوت عکاسی نیز استفاده کنند.


١٥:٢٠ - سه شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٠٠    /    تعداد نمایش : ٥٠١خروج