صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

امینی‌زاده در مراسم بهره‌برداری از تقاطع شهدای غواص خبر داد:

بهره‌برداری از دو تقاطع غیر‌هم‌سطح تا پایان شهریورماه

 

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه وجود معارض مختلف باعث افزایش زمان عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح شهدای غواص و همچنین افزایش هزینه‌ها شده است، گفت: بزودی نیز چند پروژه بزرگ دیگر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در آیین بهره‌برداری از پروژه بزرگ تقاطع غیرهم‌سطح شهدای غواص(واقع در سراه جهانبار)، با گرامیداشت هفته شوراهای اسلامی و همچنین روز کارگر، اظهار کرد: بخش عمده‌ای از خدمات شهرداری بندرعباس بر دوش کارگران است.

وی افزود: این تقاطع بیش از 450 متر طول، 19.2 متر عرض دارد و حدود 125 شمع در این پروژه اجرا شده که هر کدام از این شمع‌ها 28 متر طول و مجموعاً 3500 متر شمع‌کوبی در آن اجرا شده است.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: وجود معارض مختلف در مسیر اجرای پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شهدای غواص باعث هزینه‌های بیشتر و زمان بیشتر در اتمام این پروژه شده است.

امینی‌زاده گفت: حدود 12 هزار متر مکعب بتن در این تقاطع استفاده شده و هزینه اجرایی این تقاطع با احتساب جابجایی‌ها، معارضین و تملک‌‌های صورت گرفته، بالغ بر 250 میلیارد ريال است.

این مقام مسئول با تقدیر از مشاور این پروژه، بیان کرد: شرکت طرف قرار داد ما که چند پروژه بزرگ دیگر را نیز انجام می‌دهد، یکی از پیمانکاران موفق و شایسته استان است.

وی ادامه داد: طی سه سال اخیر، قرار داد 7 تقاطع غیرهم‌سطح منعقد شده که دو مورد آن به بهره‌برداری رسیده و دو تقاطع دیگر نیز بالغ بر 70 درصد پیشرفت دارد و اگر نقدینگی لازم تامین شود، حداکثر تا پایان نیمه اول سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

شهردار بندرعباس در خصوص سه تقاطع غیرهم‌سطح دیگر نیز گفت: عملیات عمرانی یک مورد از این تقاطع‌ها آغاز شده و دو مورد دیگر نیز طی یک ماه آتی آغاز می‌شود.

 

امینی‌زاده تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم خدمات ارزنده بیشتری در حوزه مدیریت و خدمات شهری برای شهروندان داشته باشیم و روز به روز در آبادانی این شهر مهم بندری نقش داشته باشیم.


١٢:٥٨ - سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٤خروج