صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار هرمزگان:

افتتاح پروژه‌های بزرگ، یک کار نمایشی نیست/ خدمات شهرداری بندرعباس چشمگیر و قابل تقدیر است

 

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه بهره‌برداری از چند پروژه بزرگ در این برهه از زمان یک حرکت نمایشی نیست، گفت: هدف شهرداری خدمات‌رسانی است و این کارهای خوبی که طی این مدت در شهرداری بندرعباس انجام شده، چشمگیر و قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، جاسم جادری در آیین افتتاحیه تقاطع غیرهم‌سطح شهدای غواص، ضمن تقدیر از شهردار بندرعباس اظهار کرد: متأسفانه برخی افراد از قاعده انصاف خارج می‌شوند و می‌گویند افتتاحیه‌ها جنبه تبلیغاتی دارد، در حالی که افتتاح این پروژه‌ها، خدمتی برای شهر است.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شهدای غواص به صورت کامل، گفت: چند وقت پیش، آقای شهردار گفتند که می‌توانیم پل را باز کنیم و مردم استفاده کنند، اما برخی موارد مانند رنگ، نور و سایر جزئیات آن به مرور آماده می‌شود که نهایتاً تصمیم بر این شد تا پروژه تکمیل شده و بعد به بهره‌برداری برسد.

استاندار هرمزگان با تأکید بر اینکه برگزاری مراسم افتتاحیه‌ پروژه‌ها یک کار نمایشی نیست، تصریح کرد: هدف شهرداری خدمات‌رسانی است و این کارهای خوبی که طی این مدت در شهرداری بندرعباس انجام شده، چشمگیر و قابل تقدیر است.

جادری با بیان اینکه ما همه به دنبال خدمتگذاری به مردم هستیم، افزود: مردم انسان‌های با اخلاص و خدمتگذار را می‌شناسند و از او پشتیبانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه به حل مشکل مردم کمک شایانی خواهد داشت، اظهار کرد: خدمات شهرداری بندرعباس تنها طی یک سال اخیر بیش از 300 میلیارد تومان اعتبار به خود اختصاص داده که رقم قابل توجهی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه زحمات زیادی با هزینه‌های زیاد برای این پروژه صورت گرفته است، افزود: اگر قرار است با افتتاح پروژه رأی مردم جابجا شود، توهین به شعور مردم است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه پروژه ستاره نفت خلیج‌فارس اواخر سال قبل قرار بود افتتاح شود، ادامه داد: آقای زنگنه روز جمعه و در سکوت خبری به استان هرمزگان آمد و از مسئولان این شرکت پرسید که اکنون اگر پروژه را افتتاح کنیم، تولید مستمر بنزین خواهیم داشت یا خیر؟ در پاسخ، مسئولان این پالایشگاه اظهار داشتند که تولید بنزین آغاز می‌شود، اما به دلیل عدم وجود یک ژنراتور، ناچار به متوقف کردن آن هستیم.

جادری بیان کرد: به همین دلیل، آقای روحانی حاضر به افتتاح پیش از اتمام پروژه ستاره نفت خلیج‌فارس نشد و این پروژه طی روزهای گذشته با امکان تولید روزانه 5 میلیون لیتر بنزین مورد بهره‌برداری قرار گرفت و تا پایان هفته جاری به 12 میلیون لیتر در روز می‌رسد.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه این استان منبع خیر و درآمد برای کل کشور است، گفت: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز درخواست داریم در راستای جذب منابع و بازگشت بخشی از درآمدهای استان، تلاش کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه طی این دولت پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری در اولویت قرار دارد و بودجه‌های عمرانی کمتر پرداخت می‌شوند، باید بتوانیم در بازگشت منابع درآمدی استان، تلاش کنیم.

 

جادری با گرامیداشت روز معلم، روز کارگر، روز ملی خلیج‌فارس و هفته شوراها، گفت: امیدواریم با برگزاری انتخابات پرشور و بدون حاشیه و با حضور حداکثری، شاهد خلق حماسه‌ای دیگر باشیم.


١٣:١١ - سه شنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٥خروج