صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

انتخاب افراد اصلح سرعت آبادانی شهر را بیشتر می‌کند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با اشاره به در پیش بودن انتخابات پرشکوه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور، اظهار کرد: مردم شریف ایران اسلامی همواره در صحنه‌های انتخابات حماسه خلق کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه حضور حداکثری آحاد مختلف مردم ایران در پای صندوق‌های رای گواه قدرت یکپارچه و بی‌نظیر کشور عزیزمان است، افزود: مردم هرمزگان و خصوصا شهر بندرعباس نیز در انتخابات‌ گذشته مانند ادوار قبل، وفاداری خود را به جمهوری اسلامی نشان دادند.

شهردار بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر بندرعباس 199 نفر کاندید شدند، ادامه داد: پس از بررسی صلاحیت‌ها و اعلام انصراف برخی از افراد، اکنون 186 نفر خودشان را در برابر شهروندان به رای گذاشته‌اند که قطعا مانند ادوار قبل، افراد شایسته انتخاب می‌شوند.

امینی‌زاده بیان کرد: افکار عمومی و شهروندان فهیم بندرعباسی فارغ از هر گونه نگاه قومیتی، با نگاه به سوابق، تحصیلات، کارآمدی، برنامه‌ها و حس مسئولیت نسبت به شهر به انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر می‌پردازند تا از این طریق در آینده شهر تاثیرگذار باشند.

وی با تاکید بر بی‌طرفی شهرداری بندرعباس در انتخابات پیش‌رو، گفت: پیش از انتخابات در جلسات متعدد داخلی شهرداری تاکید شده که هیچ گونه از امکانات و نیروهای شهرداری به نفع کاندیدایی خاص در انتخابات تاثیر نخواهد داشت.

شهردار بندرعباس با اظهار اینکه تاثیرگذاری شوراهای اسلامی شهر در بهبود وضعیت شهرها تاثیر غیر قابل انکاری دارد، اضافه کرد: امیدواریم با مشارکت شهروندان در امور شهری و تلاش اعضای شورای پنجم شهر بندرعباس و اجرای برنامه‌ها و اقدامات کارشناسی شهر بندرعباس در مسیر توسعه و آبادانی باقی بماند و سرعت بیشتری به خود بگیرد.

 


١٩:٠٨ - پنج شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٤٠٥١    /    تعداد نمایش : ٢٧٠خروج