صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه دو بندرعباس خبر داد:

انجام زیباسازی دیوارهای منازل مسکونی نوار ساحلی

شهردار منطقه دو بندرعباس گفت: ایجاد جلوه‌های زیبای بصری و نوسازی مبلمان شهری مناسب در نوار ساحلی یکی از اقدامات شهرداری این منطقه در جهت فراهم کردن فضای مناسب و چشم‌نواز و افزایش رضایتمندی بوده که در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری در این ارتباط اظهار کرد: ایجاد منظر زیبا و چشم‌نواز در سطح شهر بندرعباس و بخصوص نوار ساحلی یکی از خدمات شهرداری منطقه دو در جهت ایجاد فضای شهری مناسب و افزایش فضاهای مناسب جهت بهره‌مندی شهروندان و گردشگری است.

وی افزود: مناطق ساحلی میراث طبیعی بی‌نظیری هستند و مجموعه شهرداری منطقه دو همواره در تلاش است تا از این ظرفیت در جهت معرفی بندرعباس بعنوان شهری زیبا بهره بگیرد.

رنجبری خاطرنشان کرد: در راستای زیباسازی دیوارهای منازل مسکونی بلوار ساحلی محدوده محله خواجه‌عطاء واقع در ناحیه دو شهرداری منطقه دو، طرح‌های گرافیکی متنوع و بومی با استفاده از مصالحی مانند کاه‌گل بر روی دیوارهای نوار ساحلی این محدوده اجرا شده است.

شهردار منطقه دو بندرعباس تصریح کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح بالغ بر یک میلیارد و 800 میلیون ریال بوده است.١٤:٣١ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٧خروج