صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

عضو کمیسیون عمران مجلس:

برخی مسئولان استان بدنبال تخریب هستند/ برنامه مشخص، لازمه احیای بافت فرسوده است

 

برخی مسئولان استان بدنبال تخریب هستند/ برنامه مشخص، لازمه احیای بافت فرسوده است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید با برنامه مشخص برای احیای بافت فرسوده اقدام کنیم که در این مسیر، اعتمادسازی در بین شهروندان نخستین گام است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهردرای بندرعباس، حسین هاشمی تختی در دویست و چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: با همراهی و همدلی باید به فکر توسعه شهر بندرعباس باشیم.

وی در این جلسه که با موضوع بررسی طرح جامع تفضیلی شهر بندرعباس برگزار شد، افزود: ایده و طرح مدیرکل راه و شهرسازی برای توسعه شهر بندرعباس مناسب است، اما نیاز به کاری جدی‌تری دارد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص بهسازی بافت فرسوده، نه شهرداری و نه اداره‌کل راه و شهرسازی استان به تنهایی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

هاشمی‌تختی تصریح کرد: دولت گذشته، طرح مسکن مهر اجرا کرد و بسیاری با قیمت مناسب خانه دار شدند اما یک بخشی هنوز مشکل مسکن دارند و در این زمینه هر روز مراجعه کننده داریم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید با برنامه مشخص برای احیای بافت فرسوده اقدام کنیم که در این مسیر، اعتمادسازی در بین شهروندان نخستین گام است.

وی با اشاره به اینکه باید شرایط برای جذب سرمایه گذاران فراهم شود، اضافه کرد: تا زمانی که تضمین برای سرمایه گذار فراهم نشود کسی نمی آید پس باید تمامی جوانب سنجیده شود.

هاشمی تختی باید تمامی دستگاه های ذی ربط با تعهد و ضمانت اجرایی پای کار باشند، افزود: بنده به عنوان عضو کمیسیون عمران تمامی کمک های لازم برای پیشبرد احیای بافت فرسوده شهر بندرعباس به کار می بندم.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: متأسفانه در مسئولین استان هم این موضوع وجود دارد که برخی می خواهند تخریب شود و برخی به دنبال ساخت و ساز هستند.


١١:٤٤ - يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٨خروج