صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی:

شهردار بندرعباس میراث‌دار مشکلات گذشته است/ فرهنگ احترام به جایگاه شورا نهادینه‌سازی شود

نماینده مردم بندرعباس و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد هر ثانیه را با برنامه پیش برویم، خاطرنشان کرد: نمی گویم شهردار فعلی مقصر است، بلکه همگی میراث‌دار برنامه اشتباه گذشته بوده‌ایم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، احمد مرادی در دویست و چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار کرد: برای کار بزرگ احیای بافت فرسوده نیاز به کارشناسی بزرگ است که باید فرصت ها و موانع را دید و زمان اجرای مناسب برای این کار بزرگ اختصاص داد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در خانه ملت خاطرنشان کرد: جایگاه شورا بسیار رفیع است و باید احترام گذاشت، احساس می کنم باید بیشتر تلاش کنیم و خدمات بیشتری به مردم دهیم و گزارشات به مردم داده شود.

مرادی با اشاره به اینکه شورا چه میزان ضمانت کاری و اجرایی دارد، عنوان کرد: باید فرهنگ احترام به جایگاه شورا نهادینه سازی شود.

وی با اشاره به اینکه باید جلسات شورای شهر کاربردی و به سمت معضلات شهری برود، خاطرنشان کرد: در بافت فرسوده نیاز به همت و کار جدی‌تر داریم و باید نگاه شود چه برنامه ای برای آینده وجود دارد و آیا زیرساخت ها برای اسکان 150 هزار نفر در شهرک پیامبر اعظم(ص) فراهم است.

مرادی با بیان اینکه باید بپذیریم در روز 700 لیتر در ثانيه، فاضلاب راهی دریا می شود، افزود: چرا نباید این مشکل برطرف شود و راهی برای حل آن داشته باشیم؛ هر طور شود باید نا امیدی را از مردم دور کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید دستگاه‌های اجرایی مصوبات را پیگیری کنند، افزود: با نشستن پشت میز و جلسه گرفتن و آمار دادن مشکلی از مردم حل نمی شود بلکه باید همه دست در دست هم دهیم تا موانع و مشکلات برطرف شود.

مرادی اضافه کرد: بندرعباس نباید مشکلات کنونی حاصل شود، که یک استاندار با ساخت بازار ماهی‌فروشان در کنار ساحل موافق و استاندار بعدی مخالف باشد و اگر بنا بر تخریب این پروژه باشد، 90 میلیارد تومان ضرر از جیب مردم پرداخت می‌شود.

 

این نماینده مجلس با تأکید بر اینکه باید تلاش کرد هر ثانیه را با برنامه پیش برویم، خاطرنشان کرد: نمی گویم شهردار فعلی مقصر است، بلکه همگی میراث دار برنامه اشتباه گذشته بوده ایم.


١٢:٤١ - يکشنبه ٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٨خروج