صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

نصب دو المان در محدوده منطقه دو بندرعباس

شهردار منطقه دو بندرعباس از نصب دو المان شهری در سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری از نهایی شدن ساخت المان چراغ گرد سوز در بلوار طالقانی و همچنین نصب المان فانوس در بلوار امام حسین(ع) خبر داد و اظهار کرد: نصب المان‌های شهری و کمک گرفتن از ابزارهایی نظیر نور  و رنگ در تزئین شهرها از عوامل مهمی برای ایجاد محیط سالم و شهری با نشاط است.

وی با قدردانی از مدیریت و عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه دو بندرعباس افزود: مبلمان شهری مثل هر عنصر دیگری در سیمای شهر تأثیرگذار بوده که باید در این حوزه با طراحی و برنامه‌ریزی‌های دقیق و متناسب با فرهنگ و آداب و رسوم مردم حركت كرد.

شهردار منطقه دو بندرعباس در ادامه نیز بیان کرد: با طراحی درست و مناسب هر کدام از این المان‌ها با توجه به خصوصیات و نحوه مکان‌یابی مناسب آنها، می‌توانند در جهت تأمین نیاز شهروندان و القاء هویت آنها نقش مؤثری را ایفا کنند و نياز بصري شهروندان را همزمان برآورده کرد.

 

رنجبری هزینه خرید و نصب این المان‌ها را بالغ بر 700 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: توجه ویژه به بحث مبلمان شهری با طراحی درست می‌تواند تأثیر بسزایی بر بالا بردن سطح فرهنگ جامعه و زیباسازی محیط داشته باشد.


١٠:٠٦ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٥٤    /    تعداد نمایش : ٣١١خروج