صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سلیمی تأکید کرد:

لزوم بهره‌‍‌گیری از فضای مجازی برای اطلاع‌رسانی‌ خدمات

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس گفت: بهره‌گیری صحیح از ظرفیت فضای مجازی به منظور اطلاع‌رسانی از خدمات صورت گرفته یک ضرورت است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، مجتبی سلیمی در نشستی که با حضور مدیران روابط عمومی‌ سازمان‌ها و مناطق سه‌گانه شهرداری و شهرداران نواحی شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت اطلاع‌رسانی در دستگاه‌های اجرایی یک مسئله اساسی و حیثیتی است که مقام معظم رهبری نیز نسبت به اطلاع‌رسانی خدمات تأکید ویژه دارند.

وی با بیان اینکه این روزها وبسایت‌ها دیگر اولویت اول مخاطبین نیستند، افزود: با گسترش فضای مجازی و در دسترس بودن آن برای همه اقشار، وبسایت‌های اطلاع‌رسانی به اولویت‌های بعدی مردم تبدیل شده‌اند.

سلیمی با اشاره به اینکه این روزها در کشور شاهد اوج قدرتمندی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی هستیم، افزود: شهرداری بندرعباس نیز از ابتدای دوره مدیریت کنونی نگاه ویژه‌ای به این مبحث داشته و همواره سعی کرده حضوری مؤثر در این حوزه داشته است.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس ادامه داد: از این پس نیز موضوع حضور شهرداری بندرعباس و دفاع از خدمات صورت گرفته و پاسخ منطقی به موضوعات مربوط به این مجموعه، با جدیت بیشتری نسبت به قبل پیگیری می‌شود.

سلیمی با تأکید بر اینکه به دنبال تعامل با فعالین فضای مجازی هستیم و از پیشنهادات افراد مختلف در این زمینه استقبال می‌کنیم، گفت: شهرداری بندرعباس در اوضاع نابسامان مالی کشور و در سخت‌ترین شرایط با اجرای پروژه‌های متعدد و انجام طرح‌های مختلف خدمات ارزنده‌ای به شهروندان ارایه کرده که اطلاع‌رسانی آن در فضاهای مختلف ضروری است.

وی تأکید کرد: متأسفانه گاهی پیش می‌آید که برخی افراد با اهداف و نیت مشخص، اقدام به تخریب دستگاه‌های اجرایی می‌کنند و با نادیده گرفتن تمام خدمات آن دستگاه، یک مسئله کوچک را آنقدر بزرگ می‌کنند که نگاه خوانندگان را به سمت و سویی غیر واقعی می‌برد.

سلیمی ادامه داد: نمونه عینی این مسئله را در موضوع نصب وارونه و غیر عمدی پرچم، توسط کارگر بیسواد یک شرکت پیمانکاری است که بدنبال آن اتهامات زیادی به شهرداری و مدیران آن وارد کردند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس با تأکید بر اینکه فضای مجازی مانند لبه یک تیغ برنده است، بیان کرد: امیدواریم استفاده صحیح و اصولی از فضای مجازی صورت بگیرد و فرهنگ آن روز به روز پخته‌تر شود.


١٣:٣٢ - يکشنبه ١٨ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٧٢    /    تعداد نمایش : ٢١٠خروج