صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس:

فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در بندرعباس غیرقانونی است

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت: فعالیت تاکسی های اینترنتی در بندرعباس غیر قانونی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی در این ارتباط افزود: هر نوع فعالیت شرکت های تاکسیرانی هوشمند نیازمند دریافت مجوز از سازمان تاکسیرانی بندرعباس است.

وی فعالیت تاکسی های اینترنتی را غیرمجاز عنوان کرد و افزود: قطعاً سازمان تاکسیرانی بندرعباس در این خصوص پاسخگو نبوده و شرکت ها و افرادی که با نرم‌افزارهای فراخوان تاکسی غیرمجاز خلاف قانون فعالیت می‌کنند، از طریق مراجع ذیصلاح با آنان برخورد خواهد شد.

 اخلاقی با اشاره به فعالیت تاکسی اینترنتی با عنوان های مختلف در بندرعباس، بیان کرد: در زمینه فعالیت و جابجایی مسافرین هر تاکسی  باید مطابق قوانین، امنیت و حقوق شهروندان، مسائل اخلاقی را رعایت نماید و سازمان تاکسیرانی نیز بعنوان ناظر کیفیت و ملاحظات کسب‌وکار فعالان این حرفه است.

 

عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی های کشور از برگزاری تشکیل کارگروه مشترکی بین مجلس و دولت برای بررسی موانع کسب و کارهای اینترنتی از جمله در حوزه حمل و نقل خبر داد و گفت: به تازگی کارگروهی متشکل از کارشناسان وزارتخانه‌های تعاون و ارتباطات و تعدادی از نمایندگان مجلس برای بررسی موانع ایجاد شده برای کسب و کارهای اینترنتی، به خصوص(تاکسی‌ها) تشکیل شده است.


١٢:٠١ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٤١٧٥    /    تعداد نمایش : ٢١٩خروج