صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ترمینال مسافربری
هاشمی تشریح کرد:

آخرین وضعیت پایانه‌های مسافربری بندرعباس/ به دنبال احداث پایانه فین و کهورستان هستیم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: در محل سه راه برق به دنبال توافق با مالک زمین جهت احداث پایانه‌ای برای فین، کهورستان، سیاهو و ایستگاه اتوبوسرنی حومه شهر بندرعباس و پایانه دیگر برای شمال شهر و خطوط اتوبوسرانی هستیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس بابک هاشمی با بیان اینکه رویکرد شهرداری بندرعباس در سال‌های اخیر ایجاد زیرساخت‌های حمل‌ونقلی در شهر بندرعباس بوده است، گفت: به دنبال مشارکت با بخش خصوصی برای تحرک جدی در روند احداث پایانه مسافربری شهر بندرعباس هستیم.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه پایانه مسافربری شهر بندرعباس که نزدیک به یک دهه است که فعالیت ساخت آن با مشکل مواجه شده است، بیان کرد: به دلیل عدم حمایت مالی دولت از احداث این پایانه، شهرداری مجبور شد با استفاده از منابع داخلی خود هزینه کند و از آنجا که شهرداری پروژه‌های سنواتی زیادی داشت و برای آنها برنامه‌ریزی کرده بود اتمام این پروژه را با مشکل روبه‌رو کرده است.

وی تصریح کرد: در کنار این پایانه، پایانه صدف را ایجادکردیم که جابجایی ایستگاه تاکسی میناب و رودان را از بافت مرکزی به پایانه صدف انتقال دادیم و در حال حاضر فاز دوم آن در حال اجرا می‌باشد که ساخت سالن انتظار مسافر، سیستم صدور بلیط، سرویس بهداشتی و استراحتگاهی برای رانندگان در نظر گرفته شده است.

هاشمی با تأکید بر اینکه مدیریت پایانه‌های مسافربری با شهرداری است، گفت: شهرداری بهسازی و ساماندهی سیستم پایانه‌ها، نصب دوربین‌ها، اصلاح سیستم صدور بلیط، اصلاح سالن انتظار مسافر و تهویه این سالن و بهسازی انبار و محوطه ترمینال از اقدامات شهرداری بندرعباس است.

 

وی گفت: در محل سه راه برق به دنبال توافق با مالک زمین جهت احداث پایانه‌ای برای فین، کهورستان، سیاهو و ایستگاه اتوبوسرانی حومه شهر بندرعباس و پایانه دیگر برای شمال شهر و خطوط اتوبوسرانی هستیم.


١٢:٤٣ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٠٤    /    تعداد نمایش : ٤٥٦خروج