صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی پور
حسینی‌پور خبر داد:

قانون حریم 60 متری دریا اصلاح می‌شود

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس از پیشنهاد شهرداری به منظور اصلاح قانون حریم 60 متری دریا در کمیسیون ماده پنج استان و شورای عالی معماری و شهرسازی کشور خبر داد.

به  گزارش روابط عمومی حوزه معاونت معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور با اشاره به برگزاری اولین جلسه بازنگری حریم 60 متری دریا، اظهار کرد: این جلسه به میزبانی شهرداری بندرعباس در خصوص مشکلات پیش آمده ناشی از تعاریف مختلف حریم 60 متری دریا در طرح‌های مصوب شهر محدوده بندرعباس، برگزار شده است.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد نسبت به پیگیری طرح بازنگری قانون حریم 60 متری دریا از طریق مشاور دارای صلاحیت(دانشگاه هرمزگان) اقدام شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی از سوی مشاور مربوطه با حضور کارشناسان و مدیران شهرداری بندرعباس، گفت: در این جلسه پس از توضیحات تخصصی مشاور درباره حریم 60 متری، نظرات سایر اعضا نیز مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 

حسینی‌پور با اشاره به اینکه این طرح به کمیسیون ماده پنج استان ارایه شده است، ادامه داد: بر اساس طرح مورد نظر، شهرداری بندرعباس به منظور رفع مشکلات موجود در این زمینه با همکاری ارگان‌های مربوطه در صدد تعریف حریم 60 متری دریا با رعایت موازین قانونی است.


١٢:٣٥ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٥٣خروج