صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

پیاده رو
رنجبری خبر داد:

بهسازی ١٠ هزار متر مربع از معابر منطقه دو

شهردار منطقه دو بندرعباس از اجرای طرح های پیاده رو سازی و بهسازی معابر سطح منطقه به منظور سهولت در عبور و مرور شهروندان و بهبود سیمای معابر شهری خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، مهدی رنجبری شهردار منطقه دو بندرعباس گفت: به منظور بهسازی و سهولت در عبور و مرور ایمن شهروندان در سطح منطقه در سه ماهه نخست سال 96 بیش از ده هزار متر از معابر سطح منطقه با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال و از محل اعتبارات عمرانی، بهسازی شده است.


وی افزود: شاخص ترین مناطقی که عملیات بهسازی پیاده روها عملیاتی شده می توان به بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، روبروی امام زاده سید مظفر و حد فاصل امام زاده سید مظفر تا شهرنمایش اشاره کرد.


رنجبری اظهار کرد: هم سطح بودن مسیر پیاده روها، استفاده از مبلمان شهری، روشنایی پیاده روها، عرض کافی برای دسترسی به مراکز خرید و تجاری مختلف از جمله مواردی است که در جریان عملیات بهسازی مورد نظر بوده است.


شهردار منطقه دو بندرعباس خاطرنشان کرد: یکی از اهداف شهرداری منطقه دو هموارسازی پیاده روهای سطح منطقه می باشد و با توجه به نیاز جدی پیاده روهای سطح منطقه به بهسازی، شهرداری منطقه دو نسبت به اجرای پیاده رو برنامه های جدی در دست دارد.


رنجبری بیان کرد: امیدوارم در سال جاری بتوانیم نسبت به بهسازی پیاده روهای سطح منطقه در راستای جلب رضایتمندی شهروندان اقدامات لازم را صورت دهیم.


١٢:٥٩ - چهارشنبه ٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢١٢    /    تعداد نمایش : ٣٩١خروج