صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس
شهردار بندرعباس:

ایمنی باعث پایداری شهر است/ تجهیزات ایمنی آتش‌نشانی بندرعباس تقویت می‌شود

شهردار بندرعباس گفت: استفاده از تکنولوژی و تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز پرسنل آتش‌نشانی یکی از برنامه‌های جدی شهرداری بندرعباس است که به این مسائل تا حد بسیار زیادی پرداخته شده و در آینده نه چندان دور نیز اقدامات خوبی در این زمینه رخ می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در دومین سالگرد گرامیداشت آتش‌نشان شهید«برکت جوذری» اظهار کرد: ایمنی باعث پایداری شهر است و این پایداری باعث زندگی بهتر شهروندان می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه شهر بدون ایمنی در معرض خطر است و مردم آن اطمینان خاطر ندارند، افزود: 43 درصد شهر بندرعباس را بافت‌های فرسود تشکیل می‌دهند و این مسئله تأکید می‌کند که باید نسبت به عناصر ایمنی توجه بیشتری داشته باشیم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه مقررات ملی ساختمان محور اصلی ایمنی است، گفت: پیشگیری در برابر خطرات به عنوان یک اصل باید مدنظر همه شهروندان و مسئولان باشد.

امینی‌زاده بیان کرد: نیروهای انسانی با تجربه و کارآمد می‌تواند مشکلات را به حداقل برساند و در این مسیر، ارایه آموزش‌های ایمنی این نیروها و همچنین شهروندان می‌تواند گره‌گشا باشد.

وی تصریح کرد: استفاده از تکنولوژی و تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز پرسنل آتش‌نشانی یکی از برنامه‌های جدی شهرداری بندرعباس است که به این مسائل تا حد بسیار زیادی پرداخته شده و در آینده نه چندان دور نیز اقدامات خوبی در این زمینه رخ می‌دهد.

 

شهردار بندرعباس گفت: اگر توجه جدی به عناصر ایمنی در شهر داشته باشیم، ضریب ایمنی بندرعباس بالاتر خواهد بود.


١٣:٢٤ - دوشنبه ٩ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٩٣خروج