صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

کوی خیلج فارس
بازدید شهردار بندرعباس از روند احداث پارک خلیج‌فارس

شهردار منطقه یک بندرعباس از احداث یک پارک در کوی خلیجفارس در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بینالملل شهرداری بندرعباس عبدالحسین ارجمند در حاشیه بازدید شهردار بندرعباس از عملیات عمرانی پارک محلهای کوی خلیجفارس با بیان اینکه فضای سبز یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهری است، عنوان کرد: فضای سبز علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تأثیر گذار است.

شهردار منطقه یک بندرعباس با تأکید بر ضرورت توسعه و گسترش سرانه فضای سبز شهری، افزود: با توجه به نیاز شهروندان به فضای سبز و تفریحگاه، عملیات احداث پارک در کوی خلیج فارس در دست اقدام است.

ارجمند با بیان اینکه مساحت این پارک حدود 6 هزار متر مربع است، افزود: از این مساحت مقدار 3000 متر مربع به بخش فضای سبز و 3 هزار متر مربع به کف سازی، پیاده‌رو سازی، ست‌های بازی و دستگاه‌های بدن‌سازی و ورزش صبحگاهی اختصاص خواهد یافت.

وی عنوان کرد: امسال هم برنامه ریزی مناسبی برای احداث فضاهای سبز در سطح شهر صورت گرفته که نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد.

این مقام مسئول با تصریح اینکه توسعه پارک‌های محله امری ارزشمند است که باید بتوانیم دامنه آن را در تمام محلات شهر گسترش دهیم و وسایل بازی، وسایل ورزشی و برنامه های فرهنگی آموزشی را در آن داشته باشیم، گفت: این پارکها متعلق به همه شهروندان است و منحصر به یک محله نیست اما از مشارکت شهروندان در توسعه و نگهداری این پارکها استقبال می کنیم.

 

وی گفت: امروز نیاز به پارکهای محلات بیشتری داریم که باید تعداد این پارکها را در سطح شهرمان گسترش دهیم و به آن توجه داشته باشیم که توسعه آن به ترویج روحیه نشاط و شادابی کمک های ارزنده ای خواهد کرد.


١٣:٢٩ - سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٢٧    /    تعداد نمایش : ٥٣٨خروج