صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سوله
مرادی‌زاده خبر داد:

ساخت سالن ورزشی چند منظوره در محله الشهدا

شهردار منطقه سه بندرعباس از ساخت یک سالن ورزشی چند منظوره به منظور توسعه ورزش محلات و افزایش زیرساخت‌های ورزشی شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، روح‌ا... مرادی‌زاده در حاشیه بازدید شهردار بندرعباس از روند اجرایی پروژه احداث سالن‌ ورزشی در محله الشهدا، اظهار کرد: از چند ماه قبل با دیدگاه منطقی و متقاوت شهردار بندرعباس، رویکرد ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در محلات از ساخت زمین‌ها ورزشی که عمدتاً فوتبالی بوده، تغییر کرده و به سمت ساخت سالن‌های ورزشی پیش رفته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه از همان موقع ساخت سالن‌ ورزشی در محله الشهدا با تملک یک ملک، آغاز شده است، افزود: این اقدام می‌تواند علاوه بر توسعه و توجه به ورزش‌های متنوع‌تری مانند هندبال، والیبال، ورزش‌های رزمی و غیره، باعث بهره‌مندی بیش از پیش بانوان از فضاهای ورزشی منجر شود.

شهردار منطقه سه بندرعباس با اشاره به اینکه زمین مربوط به این سالن ورزشی با اعتبارات داخلی شهرداری تملک و از محل همین اعتبارات ساخته می‌شود، ادامه داد: یکی از اهداف اصلی احداث سالن‌های ورزشی، ایجاد زیرساخت‌ مناسب برای شهروندان در فصول گرم سال است.

مرادی‌زاده بیان کرد: این سالن ورزشی با 24 متر طول و 20 متر عرض در زمینی به مساحت 480 متر مربع در حال ساخت و از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه در این سالن ورزشی سیستم خنک کننده و کف پوش مناسب نیز نصب خواهد شد، ادامه داد: رختکن، سرویس بهداشتی، دفتر مدیریت و غیره جزو بخش‌های در نظر گرفته شده در این سالن ورزشی است.

 

شهردار منطقه سه بندرعباس تصریح کرد: اعتباری بالغ بر 950 میلیون تومان نیز برای ساخت این سالن ورزشی در نظر گرفته شده و تا دهه فجر سال جاری نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


١٢:٠٣ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٣١    /    تعداد نمایش : ٤١٩خروج