صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

میدان میوه و تره بار
بهادر خبر داد:

پیشرفت 70 درصدی ساخت میدان بزرگ میوه و تره‌بار بندرعباس

معاون امور عمرانی شهرداری بندرعباس از پیشرفت 70 درصدی ساخت میدان بزرگ میوه و تره بار شهر بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر در حاشیه بازدید شهردار بندرعباس از روند احداث میدان میوه و تره‌بار شهر بندرعباس اظهار کرد: احداث این مجموعه از اواسط سال 93 آغاز شده و به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های شهرداری بندرعباس محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه میدان میوه و تره بار کنونی شهر بندرعباس وضعیت بسیار نامناسبی دارد، افزود: میدان میوه و تره بار جدید شهر بندرعباس در زمینی به مساحت 40 هکتار در حال احداث است که فاز نخست آن 24 هکتار از کل فضا را به خود اختصاص داده است.

معاون عمرانی شهرداری بندرعباس ادامه داد: این مرکز دارای 92 غرفه عمده‌فروشی، 12 غرفه سبزی فروشی و 15 غرفه خورده فروشی میوه است.

بهادر خاطرنشان کرد: مجتمع تجاری، بانک، سوپر مارکت، تاکسی و وانت تلفنی، کافی شاپ و چایخانه، مهمان‌پذیر، خدمات موبایل و غیره جزو بخش‌های در نظر گرفته شده در این مجتمع است.

وی با اشاره به پیش‌بینی راه‌اندازی چهار کارگاه تولید سبد میوه و کارگاه کارتن در مجتمع بزرگ میدان میوه و تره‌بار شهر بندرعباس، تصریح کرد: بخش دوخت و دوز خیمه خودروهای باری، واحدهای وابسته به میدان، تعمیرگاه، جایگاه سوخت و غیره نیز از دیگر پیش‌بینی های صورت گرفته در این مجتمع بزرگ است.

معاون عمرانی شهرداری بندرعباس بیان کرد: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی و اعتبار 100 میلیارد تومانی در حال ساخت است و بزودی نیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

اضافه می‌شود، شهردار بندرعباس از بخش‌های مختلف این مجتمع بازدید کرد.


١٣:١٥ - شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٤٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٦خروج