صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار با خانواده مرحوم پاکبان حسینی
دیدار اعضای شورا و مدیران شهرداری با خانواده پاکبان«حسینی»

رییس و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه شهردار و برخی از مدیران شهرداری بندرعباس با خانواده پاکبان«حسینی» دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، پرویز سالاری، رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس در دیدار با خانواده پاکبان درگذشته، مرحوم حسینی ضمن تأکید بر اهمیت شغل پاکبانان در حفظ و پاکیزگی شهر تصریح کرد: ما برای داشتن شهری پاکیزه و زیبا نیازمند زحمات پاکبانان و باغبانان هستیم.

وی ضمن تکریم جایگاه والای پاکبانان، گفت: پاکبانان کسانی هستند که در این شهر بدون ادعا زحمت می کشند تا ما در رفاه باشیم، از این رو وظیفه همه مردم و مسئولان است تا علاوه بر تمامی پاکبانان شهر، ما باید به فرزندان خود بیاموزیم تا پاکیزکی محیط زیست را همانند پاکیزگی خانه رعایت نموده تا اینگونه از محیط زیست و پاکبانان حمایت شود.

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس ادامه داد: پاکبانان براي پاکيزکي شهر و محيط زيست شهري زحمات فراواني مي کشند که قابل تقدير است، اما شرايط ايده آل زماني محقق مي شود که هر کدام از ما به عنوان يک فرد در اين جامعه به مسئوليت خود در قبال محافظت از طبيعت و محيط زيست و پاکيزه نگه داشتن زمين درست عمل کنيم و در اين زمينه مسئولانه برخورد کنيم.

سالاری ضمن ابراز همدردی با خانواده پاکبان فوت شده، اظهار کرد: بر این باوریم که آقای حسینی جان خود را در راه حفظ و پاکیزگی شهر از دست داده و ضمن دعای خیر و طلب صبر برای خانواده و بازماندگان آن مرحوم، تمام تلاشمان را برای تکریم آنها انجام می‌دهیم.

 

 


١٣:٥٥ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٤٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٦خروج