صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه یک بندرعباس:

زیبایی منظر، یکی از اهداف اجرای پروژه‌های پیاده‌روسازی

شهردار منطقه یک بندرعباس تأکید کرد: پیاد‌ه‌روسازی یکی از اقدامات ضروری شهر بندرعباس است که سعی کردیم طی این مدت اعتبار قابل توجهی را به آن اختصاص دهیم.

شهردارمنطقه یک بندرعباس با بیان اینکه از سال 92 تاکنون 220 هزار متر مربع پیاده‌روسازی در سطح محدوده خدماتی این منطقه احداث شده است، اظهار کرد: اعتقاد داریم که پروژه‌های ضروری شهر باید با حداکثر توان و با در نظر گرفتن اولویت‌ها، انجام شوند.

ارجمند با اشاره گزارش‌های موجود که در کلان‌شهرها حدود نصف و در سایر شهرها تا دو سوم سفرهای درون شهری کاملاً پیاده انجام می‌شود، بیان کرد: این منطقه در سال 92 با احداث 27510 متر مربع، 93 با احداث 84543 متر مربع، 94 با احداث 91803 متر مربع، 95 با احداث 1664 متر مربع و در سال 96 تا کنون 12040 متر مربع پیاده‌رو احداث کرده است.

شهردار منطقه یک بندرعباس تأکید کرد: پیاد‌ه‌روسازی یکی از اقدامات ضروری شهر بندرعباس است که سعی کردیم طی این مدت اعتبار قابل توجهی را به آن اختصاص دهیم و در این ارتباط تاکنون بیش از 24 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.

ارجمند بیان کرد: این میزان پیاده‌روسازی در معابر اصلی و فرعی شهر بندرعباس احداث شده و در کنار آن، کانال دفع آبهای سطحی و مبلمان شهری مورد نیاز مانند نیمکت‌های ترکیبی چوب و فلز، سنگی و... نیز در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: زیبایی منظر، یکی دیگر از اهداف اجرای پروژه‌های متعدد پیاده‌روسازی در بندرعباس است که این مسئله مورد استقبال شهروندان و کارشناسان نیز واقع شده است.

اضامه می‌شود با همت مجموعه عمرانی شهرداری بندرعباس در حوزه معاونت، سازمان عمران و واحدهای عمرانی مناطق سه‌گانه  بیش از 450 هزار متر مربع پیاده‌رو با کیفیت مطلوب را احداث شده است.

 

 


١١:٥٤ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٤٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٦٣٢خروج