صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر تخلفات شهرداری بندرعباس خبر داد:

جمع‌آوری 71 معتاد خیابانی در طرح ضربتی شبانه

 

مدیر تخلفات شهرداری بندرعباس از اجرای طرح ضربتی شبانه خبر داد و گفت: در این طرح 71 معتاد خیابانی و کارتون‌خواب جمع‌آوری و تحویل دستگاه مربوطه شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، رضا خوشبخت در این ارتباط اظهار کرد: جمع آوری معتادان یکی از وظایف شهرداری است که به صورت دوره‌ای و روزانه با اجرای طرح‌های مختلف انجام می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری معتادان در شب گذشته، افزود: در این طرح که با هماهنگی پلیس مواد مخدر استان از ساعت یک بامداد آغاز شد و تا حوالی صبح به طول انجامید، تعداد 71 معتاد کارتون‌خواب جمع‌آوری شدند.

مدیر تخلفات شهرداری بندرعباس ادامه داد: بر اساس قانون، جمع‌آوری معتادان در سطح شهر بر عهده شهرداری است و این افراد پس از جمع‌آوری تحویل کمپ بهزیستی می‌شوند.

خوشبخت تصریح کرد: امیدواریم رفتار صحیح و منطقی دستگاه‌های مربتط با این افراد، شاهد بازگشت معتادان با وضعیت ناهنجار به داخل شهر نباشیم.

وی بیان کرد: در طرح اجرا شده یک گروه از میدان دفاع مقدس در شرق بندرعباس و یک گروه نیز از غرب شهر کار جمع‌آوری را آغاز کرده و در محل مشخص از پیش تعیین شده به یکدیگر رسیدند.

 

مدیر تخلفات شهرداری بندرعباس گفت: در این طرح معابر اصلی، خورها، بلوار ساحلی، بوستان‌ها و سایر معابر پر تردد مورد بررسی و کنترل قرار گرفته‌اند.


١٣:١٣ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٤٣٤٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٢خروج