صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

اخلاقی
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس خبر داد:

راه‌اندازی سامانه هوشمند "اسکورت" دانش‌آموزان


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، حسین اخلاقی با اعلام این خبر اظهار کرد: بیش از یک هزار خودرو در این شرکت‌ها برای رفت‌وآمد بیش از هشت هزار دانش‌آموز در بندرعباس، آماده خدمات‌رسانی هستند.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار هم سامانه هوشمند اسکورت برای ایمنی حمل‌ونقل دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است، اضافه کرد: با استفاده از این سامانه والدین دانش‌آموزان، از راه دور، وضعیت جابجایی فرزندانشان را از 15 دقیقه قبل از سوارشدن، سرعت، مکان، زمان سوارشدن و پیاده شدن را رصد می‌کنند.

اخلاقی بابیان اینکه خودروهای ویژه مدارس دانش‌آموزان هم دارای کارت و برچسب ویژه حمل‌ونقل مدارس است، اظهار کرد: والدین دانش‌آموزان با مراجعه به واحد آموزشی مربوطه می‌توانند از خدمات حمل‌ونقل ویژه مدارس بهره‌مند شوند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس خاطرنشان کرد: امیدواریم خانواده‌ها با استقبال از این طرح علاوه بر تأمین امنیت فرزندان خود، آرامش فکری و دغدغه‌های روزانه خود را در ایام فعالیت مدارس کاهش دهند.

اخلاقی در پایان گفت: نرخ کرایه حمل‌ونقل ویژه مدارس افزایش نیافته و شهروندان در صورت هرگونه تخلف می‌توانند به سازمان تاکسیرانی و واحد آموزشی مربوطه مراجعه کنند.

 

 


١٢:١٣ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٤٣٦١    /    تعداد نمایش : ٤٩٠خروج