صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

حسینی پور
معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خبر داد:

استعلام شهرداری از ثبت اسناد درخصوص صدور شناسنامه فنی و ملکی

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس از استعلام شهرداری از ثبت اسناد درخصوص پیش فروش آپارتمان قبل از هر گونه ایجاد تغییرات و اصلاحات در املاک بعد از صدور پروانه ساختمانی اولیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور با اشاره به برگزاری جلسه مشترک با مدیران شهرسازی مناطق سه‌گانه شهرداری، اظهار کرد: در این جلسه نسبت به تشریح روند صدور شناسنامه فنی و ملکی پیش فروش آپارتمانها برای متقاضیان پروانه ساختمانی تصمیمات جدیدی گرفته شد.

وی افزود: بر اساس تصمیماتی که گرفته شده، در زمان صدور پروانه به ازای هر واحد یک شناسنامه فنی و ملکی برابر فرم اعلام شده از سوی اداره راه و شهرسازی ضمیمه پروانه به مالک تحویل شود.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: بر این اساس، در زمان اصلاح پروانه مناطق سه‌گانه شهرداری قبل از هر اقدامی نسبت به استعلام از اداره ثبت اسناد در خصوص اعلام پیش‌خریداران ملک تا این زمان، استعلام به عمل می‌آورد و پس از پاسخ اداره ثبت و اسناد در صورتیکه اسامی پیش خریداران اعلام گردیده باشد ، رضایت نامه محضری از کلیه پیش خریداران جهت هر گونه تغییرات و اصلاحات در پروانه ساختمانی الزامی می باشد.

 

حسینی‌پور گفت: همچنین مالک مکلف به ارایه رضایت‌نامه محضری از پیش‌خریداران اعلام شده از سوی اداره ثبت اسناد جهت انجام هرگونه اصلاحات و تغییرات در ملک و پروانه خود بوده و شهرداری مناطق سه‌گانه پس از اخذ این مدارک نسبت به اصلاح پروانه و شناسنامه فنی و ملکی جدید اقدام کند.


١٣:٥٢ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٣٨٢    /    تعداد نمایش : ٤٠٠خروج