صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سلیمی
مدیر امور مالی شهرداری بندرعباس معارفه شد

 

طی آیینی با حضور قائم مقام شهردار، معاون مالی و اداری و جمعی از مدیران شهرداری بندرعباس، مدیر امور مالی شهرداری بندرعباس معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، جعفر بهاری‌میمندی، قائم مقام شهردار بندرعباس در این آیین ضمن تسلیت ایام محرم اظهار کرد: در مجموعه شهرداری، اعضا و نیروهای اصلی شهرداری هستند که با استفاده از تجربه و دانش کافی در امور مختلف می‌توانند راهگشای مسائل مختلف باشند.

وی با اشاره به اینکه تلاش‌ها و دلسوزی افراد باید یکسان و در راستای توسعه باشد، افزود: حفظ نیروهای انسانی به عنوان ذخایر اصلی شهرداری، یکی از اولویت‌های اصلی این مجموعه است.

قائم مقام شهردار بندرعباس با اشاره به انتصاب مدیر مالی جدید شهرداری، ضمن تقدیر از آقای محمد صفری که مدت هشت سال در این مدیریت فعالیت داشته است، خاطرنشان کرد: آقای حمید سلیمی نیز که به عنوان مدیر جدید منصوب شده، از نیروهای با سابقه و شناخته شده شهرداری در حوزه‌های مالی است که تجربه، تخصص و دانش لازم در این زمینه را دارد.

بهاری همچنین اضافه کرد: با وجود شرایط خاص مالی حاکم بر همه شهرداری‌ها که دامن‌گیر بندرعباس نیز شده، اتفاقات خوبی در شهر رخ داده و شاهد تغییرات مثبت و رضایت‌مندانه‌ای در شهروندان هستیم.

وی گفت: با وجود اینکه زمزمه‌های درآمد پایدار برای شهرداری‌ها همواره به گوش می‌رسد، باز هم ناچار به تأمین بخشی از بودجه‌های مورد نیاز از محل مالیات بر ارزش افزوده هستیم.

بیژن عابدینی، معاون مالی و اداری شهرداری بندرعباس نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: کار مالی در بلند مدت بسیار سخت و فرسوده‌کننده است و توقع می‌رود بعد از حداکثر چهار سال، تغییراتی در حوزه مدیران مالی انجام شود.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی این روزهای کشور افزود: اداره بخش مالی شهرداری در شرایطی قرار دارد که تفاوت‌های زیادی با قبل داشته و نیازمند تلاش دوچندان است.

معاون مالی و اداری شهرداری بندرعباس با تأکید بر اینکه تعصب کاری باید ویژگی پررنگ و مشترک همه مدیران باشد، تصریح کرد: مدیر جدید منصوب شده در سمت مدیریت مالی نام‌آشنا و باتجربه است.

 

اضافه می‌شود، بر اساس تغییرات جدید صورت گرفته در مجموعه شهرداری بندرعباس، حمیدرضا سلیمی به عنوان مدیر مالی منصوب شده و محمد صفری که مدت هشت سال مسئولیت مدیریت مالی را به دوش می‌کشید، به عنوان مسئول حسابرسی شهرداری بندرعباس منصوب شده است.


١١:١٥ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٧٤٥خروج