صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار
بازدید استاندار هرمزگان از پروژه های عمرانی شهرداری بندرعباس


استاندار جدید هرمزگان که طی هفته های قبل منصوب شده، با قید اولویت کاری، بازدید از پروژه های عمران شهری را در دستور کار خود قرار داد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، فریدون همتی در بازدید از چند پروژه بزرگ عمران شهری اظهار کرد: با توجه به اینکه بنده در آغاز کار خود قرار دارم، باید شهر و استان را ببینم، شرایط و مشکلاتش را بررسی کنم و با توجه به ظرفیت‌های محلی و امکانات شهر و استان و با کمک دستگاه‌های ذی‌ربط به حل این مشکلات بپردازیم.


وی بابیان اینکه برخی از پروژه‌هایی که امروز بازدید کردیم مسائلی دارند که باید با تصمیم‌گیری‌های درست و هماهنگی دستگاه‌های مختلف درگیر موضوع حل شوند، افزود: هماهنگ کردن دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط به کارها سرعت می‌دهد.


استاندار هرمزگان ادامه داد: حرف اول و مهم در اجرای هر کاری هماهنگی بین مدیران اجرایی و شهری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان شورای شهر است که هرچه بیشتر و قوی‌تر و دوجانبه باشد به تسریع پیشرفت پروژه‌ها و حل مشکلات کمک بیشتری می‌کند.


همتی با اشاره به اینکه هر دستگاه و بخشی ظرفیت‌ها و امکاناتی دارد که کنار هم گذاشتن و تلفیق و ترکیب آن‌ها، انرژی و ظرفیت جدیدی ایجاد می‌کند که به حل مسائل سرعت می‌بخشد، تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم به‌سرعت ورود جدی به مشکلات شهری و استانی که شهرداری، استانداری و سایر دستگاه‌ها با آن‌ها درگیرند داشته و آن‌ها را حل کنیم تا بتوانند خدمات بهتری به مردم بدهند.


براساس این گزارش، بازدید استاندار هرمزگان از پروژه های عمران شهری به همراه برخی نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس، شهردار بندرعباس، برخی اعضای شورای شهر بندرعباس و جمعی از مدیران اجرایی استان از پنج طرح عمرانی مسکن مهر پیامبر اعظم، پلاژ بانوان در سورو، خور گورسوزان، تقاطع غیر هم‌سطح آزادگان و زیرگذر ابوموسی در بندرعباس صورت گرفت.


٢٠:٥٥ - شنبه ٨ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٣٩٧    /    تعداد نمایش : ٥١٢خروج