صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

نیروی انتظامی
تقدیر شهردار بندرعباس از فرمانده انتظامی هرمزگان

 

شهردار بندرعباس همزمان با هفته ناجا از فرمانده این نیرو در هرمزگان و جمعی از روسای پلیس استان هرمزگان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته ناجا و با ادای احترام به صاحت شهدا و خصوصاً شهدای نیروی انتظامی، اظهار کرد: امنیت داخلی کشورمان مرهون تلاش‌ها و رشادت‌های همه فعالان نظم و امنیت و خصوصاً کارکنان نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه طی دو سه سال اخیر، شاهد اقدامات بسیار درخور شانی از سوی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان هستیم، افزود: مجموعه شهرداری بندرعباس همچنان در راستای نظم‌بخشی به جامعه و انجام اقدامات رفاهی در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان یاری‌گر نیروی انتظامی بوده و برای پیشبرد برنامه‌های خود نیازمند همراهی و مساعدت این مجموعه است.

شهردار بندرعباس با تأکید بر اینکه هفته نیروی انتظامی متعلق به همه مردم است، ادامه داد: قطعاً قدردانی بسیاری از اقدامات را نمی‌توان با زبان انجام داد و هفته گرامیداشت ناجا فرصتی برای پاسداشت مقام و جایگاه ویژه کارکنان این نیرو است.

امینی‌زاده بیان کرد: شهرداری بندرعباس همکاری بسیار خوبی با مجموعه نیروی انتظامی داشته و یقیناً حل مشکلات نیازمند همکاری و تعامل در همه بخش‌ها است.

 

اضافه می‌شود، در این نشست که رییس شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران و معاونین مجموعه شهرداری نیز حضور داشتند، از تلاش‌های فرمانده انتظامی استان هرمزگان و روسای پلیس راه، راهور، اطلاعات و معاونین حوزه‌های مختلف فرماندهی انتظامی استان و همچنین فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس تقدیر شد.


١٣:٥٧ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤١٩    /    تعداد نمایش : ٣٨٧خروج