صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

امینی زاده
شهردار بندرعباس خبر داد:

خریداری ون ویژه معلولان/ راه‌اندازی بازارچه محلی

 

شهردار بندرعباس گفت: خرید یک دستگاه ون به منظور جابجایی آسان‌تر معلولان و جانبازان به زودی انجام می‌شود و در اختیار جامعه معلولین استان قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده در دیدار با نمایندگان جامعه معلولان استان هرمزگان با بیان اینکه به عنوان یک شهروند قدردان زحمات این انجمن هستم، اظهار کرد: اقشار معلول، شهروندان این شهر هستند و شهرداری وظیفه خود می‌داند که خدمات‌رسانی به تمام شهروندان را رسالت خود می‌داند و باید بر اساس نیاز شهروندان این خدمات ارائه شود.

شهردار بندرعباس با اشاره به اینکه شعار این دوره از مدیریت شهرداری«بندرعباس، شهری برای همه» است، افزود: این مجموعه با شناسایی نیازهای شهروندان تلاش می‌کند که خدمات مطلوب و ارزنده‌ای را به شهروندان ارائه کند.

امینی‌زاده با تأکید بر اینکه عقب‌افتادگی شهری در ادوار گذشته مشهود بوده است، ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی منسجم مشکلات و عقب افتادگی که از گذشته به ارث رسیده را جبران کنیم و تا حد توان از جامعه معلولین استان حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به بررسی مشکلات حمل و نقل این قشر از شهروندان، ادامه داد: در راستای تسهیل رفت و آمد معلولان به عنوان اولویت برنامه‌های شهرداری بندرعباس، علاوه بر مناسب‌سازی پیاده‌روها، رمپ‌ها و اصلاح هندسی معابر، خرید یک دستگاه ون نیز به منظور جابجایی آسان‌تر این عزیزان به زودی انجام می‌شود و در اختیار جامعه معلولین استان قرار خواهد گرفت.

 

شهردار بندرعباس با تصریح اینکه تلاش می‌کنیم در کنار جامعه معلولین استان بتوانیم به توانمندسازی این افراد کمک کنیم، بیان کرد: با ساخت بازارچه‌های محلی و در اختیار قرار دادن آن به این افراد و خانواده آنها، سعی می‌کنیم بتوانیم این عزیزان را توانمند سازیم.


١٥:٠٠ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٩٩خروج