صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سازمان سیما,منظر, فضای سبز شهری,شهرداری بندرعباس,مصطفی خادم,تکریم و معارفه,روابط عمومی,مجتبی سلیمی,امین زیرک راد ,رضا آژ,
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس:

روابط عمومی وظیفه شفاف‌سازی و نمایش عملکرد به شهروندان را دارد

خادم گفت: توسعه فضای سبز شهری امکان‌پذیر نیست مگر با مشارکت شهروندان، که جلب مشارکت شهروندان یکی از اهداف این سازمان می باشد و آن برعهده روابط عمومی می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس مصطفی خادم  در مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی این سازمان با بیان اینکه روابط عمومی وظیفه شفاف‌سازی و نمایش عملکرد نیروهای این سازمان به شهروندان را دارد، گفت: امروزه هر سازمان و مجموعه‌ای برای موفقیت هر چه بیشتر نیازمند تقویت هر چه بیشتر ارتباطات است که روابط عمومی یکی از ارکان مهم هر نهاد است و به عنوان پیشانی آن سازمان می‌باشد.

خادم با اشاره به اینکه انعکاس خدمات، جلب مشارکت شهروندان و برگزاری جشنوارهای این سازمان بر عهده روابط عمومی می‌باشد، ادامه داد: توسعه فضای سبز شهری امکان‌پذیر نیست مگر با مشارکت شهروندان، که جلب مشارکت شهروندان یکی از اهداف این سازمان می باشد و آن برعهده روابط عمومی می‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی یکی از اصلی‌ترین بخش‌های هر سازمان است، گفت: اهمیت روابط عمومی زمانی مشخص می‌شود که سازمان با اعتقاد به این مقوله بخواهد نظر مخاطبین خود را جویا شده و در راستای جلب آن اقدام کند.

در ادامه جلسه مجتبی سلیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندرعباس با بیان اینکه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، یکی از سازمان‌هایی است که در زمینه پرورش نیروهای روابط عمومی یک سازمان پیشرو است، ادامه داد: این موضوع نشان از توجه و توانمندی مدیریت این سازمان و اهمیتی که به امر اطلاع رسانی، انعکاس اخبار و اطلاعات به شهروندان می‌دهد.

سلیمی با تاکید اینکه این سازمان با روح و روان شهروندان سر و کار دارد، تصریح کرد: ایجاد فضای سبز به سلامت جسم و روان ساکنین شهرها کمک می‌کند تا مردمی که امکان استفاده روزمره از طبیعت را ندارند، این امکان برای آنها به وسیله تلاش‌های این سازمان به وجود آمده است.

در پایان این مراسم از زحمات امین زیرک راد قدردانی شد و رضا آژ به عنوان مدیر جدید روابط عمومی این سازمان منصوب شد.


١٧:٠٥ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٧١    /    تعداد نمایش : ٤٢٠خروج