صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

امور زیربنایی و حمل‌و‌نقل شهری,دفع آب‌های سطحی,شهرداری بندرعباس,عبدالرضا بهادر,GRP,دریا,
معاون امور زیربنایی و حمل‌و‌نقل شهری شهرداری بندرعباس خبر داد:

آغاز به کار مجدد پروژه دفع آب‌های سطحی شهر بندرعباس

معاون امور زیربنایی و حمل‌و‌نقل شهری شهرداری بندرعباس از آغاز مجدد پروژه دفع آبهای سطحی در بلوار امام‌خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر در ارتباط با موضوع توقف پروژه دفع آبهای سطحی شهر بندرعباس اظهار کرد: از اواخر سال گذشته، این پروژه از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف مانده بود.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از لوله‌های GRP که قرار بود در این پروژه استفاده شود، منتظر موافقت راهنمایی و رانندگی مانده بود، افزود: خوشبختانه روز گذشته، پس از کش و قوص‌های فراوان و با همت استاندار و معاون امور عمرانی موافقت لازم جهت ادامه پروژه اعلام شده است.

معاون امور زیربنایی و حمل‌و‌نقل شهری شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: این پروژه در فاز نخست جمعاً به متراژ 2800 متر در حال اجراست که حدوداً 560 متر از آن باقی مانده و با اتمام آن بخش قابل توجهی از آبگرفتگی‌های سطح شهر رفع خواهد شد.

بهادر ادامه داد: لوله‌های GRP برای نخستین بار در سطح شهر بندرعباس به این منظور استفاده می‌شود و ‌آب‌های سطحی را به سمت دریا هدایت می‌کند.

وی با پوزش از شهروندان بابت تاخیر ناخواسته در اجرای این پروژه، بیان کرد: این پروژه در مدت کمتر از دو ماه از زمان شروع مجدد، به پایان می‌رسد.


١٢:٤٩ - دوشنبه ١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٤٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٨خروج