صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

سازمان حمل و نقل بار و مسافر,شهرداری بندرعباس,سعید حسینی‌پور,کارت پارک,شهروندان,الکترونیکی,
مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر:

برچسب‌های طرح کارت پارک الکترونیکی تا پایان 99 اعتبار دارد

 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: برچسب‌های طرح کارت پارک الکترونیکی تا پایان 99 اعتبار دارد و شهروندان نیاز ندارند که برچسب‌ها را تعویض کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، سعید حسینی‌پور ضمن ارایه توضیحاتی پیرامون اجرای طرح کارت پارک حاشیه‌ای در شهر بندرعباس اظهار کرد: این طرح از سال گذشته و به منظور رعایت حقوق شهروندان و همچنین ساماندهی فضاهای پارک حاشیه‌ای در بندرعباس اجرا شده است.

وی افزود: برخی از افراد که به‌صورت طولانی‌مدت اقدام به پارک خودرو می‌کردند، با اجرای این طرح از پارک‌های طولانی‌مدت پرهیز و از فضای پارک معابر فقط در حد ضرورت استفاده می‌کنند و فضای بیشتری برای پارک خودروی شهروندان فراهم شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه هر طرحی پس از اجرا ممکن است با نواقصی روبرو شود، خاطرنشان کرد: برخی از شهروندان علیرغم اطلاع‌رسانی‌های صورت گرفته، با شبهاتی در این زمینه روبرو شده‌اند که بر اساس این نیاز توضیحات لازم در زمینه طرح کارت پارک دیجیتالی در حاشیه معابر مجددا یادآوری می‌شوند.

حسینی‌پور گفت: برچسب‌های این طرح که یر روی شیشه جلوی خودروها نصب می‌شوند، تا پایان سال 1399 اعتبار داشته و 3000 تومان نیز هزینه اولیه دارد.

وی با اشاره به اینکه نیم ساعت نخست توقف در محدوده طرح، هزینه‌ای برای شهروندان ندارد، ادامه داد: هزینه شارژ نیز از 10 تا 50 هزار تومان است که شهروندان می‌توانند با توجه به نیاز، مبلغ شارژ را انتخاب نمایند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس بیان کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف، شبهه و شکایت از مجری و پیمانکار طرح را از طریق شماره تلفن‌های 33677654و یا شماره پیامکی 3000761761 سازمان حمل و نقل بار و مسافر اعلام و پیگیری کنند.

 


١٥:٢٧ - دوشنبه ٨ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٠١    /    تعداد نمایش : ٣٩٢خروج