صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,محسن یکتاپور,ستاد اجرایی,خدمات,سفر ویژه نوروز 97,استقبال از بهار,استقبال از بهار
شهرداری آماده استقبال از بهار می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: از آبانماه امسال جلسات هماهنگی و اقدامات عملی به منظور استقبال هرچه بهتر از بهار و مهمانان نوروزی برگزار و تصمیمات لازم در کمیته مربوطه گرفته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس محسن یکتاپور در اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر ویژه نوروز 97 با بیان اینکه شهرداری‌ها یکی از اُرگان‌های مهم و فعال در ستاد ساماندهی و ارتقاء خدمات سفرها هستند،گفت: این شهرداری آمادگی همه جانبه برای استقبال از بهار را دارد و برنامه‌ریزی‌های لازم برای ارائه خدمات بهتر به مسافرین صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس بر لزوم خدمات‌رسانی ویژه به مسافران نوروزی تأکید کرد و افزود: ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مسافران نوروزی و جلوگیری از سردرگمی هموطنان از اهمیت بسیاری برخوردار است و خاطره خوب و ماندگاری از سفرهای این ایام بر اذهان باقی خواهد گذاشت.

یکتاپور ادامه داد: تمام توان مجموعه شهرداری بندرعباس در ایام نوروزی به کار بسته خواهد شد تا در نقاط مختلف شهر، امکانات لازم برای رفاه حال هموطنان و مسافرین فراهم شود.

وی در ادامه اظهار کرد: بندرعباس بدلیل داشتن جاذبه‌های تفریحی، گردشگری و تجاری یکی از شهرهای مهم در زمینه جذب مسافر است و ما باید با تلاش شبانه روزی شرایط لازم را برای پذیرایی از مهمانان نوروزی فراهم کنیم.

یکتاپور با بیان اینکه هدف ما جلب رضایت مسافران است، افزود: خوشبختانه اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرداری با توجه به اینکه سال‌ها در این زمینه فعالیت می‌کنند به وظایف خود آگاه هستند و با همت و روحیه‌ای که از همکارانم سراغ دارم، امسال نیز مانند گذشته به انجام وظیفه و خدمت به شهروندان می‌پردازند.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس به مجموعه اقدامات پیش بینی شده برای استقبال از نوروز اشاره کرد و گفت: مرمت آسفالت خیابان‌ها و معابر، شست و شوی خیابان‌ها و پیاده‌روها، کاشت گل‌های فصلی، رنگ‌آمیزی جداول و اِلمان‌ها، طراحی دکور ویژه سفره هفت سین و اجرای برنامه فرهنگی و هنری از جمله برنامه‌های شهرداری برای استقبال از بهار است.

وی افزود: در اجرای برنامه‌های استقبال از بهار تلاش خواهیم کرد تا کارها و شرایط به گونه‌ای فراهم شود تا باعث نشاط و شادابی بیشتر شهر، شهروندان و مسافران به این شهر باشد.

یکتاپور خاطر نشان کرد: امیدواریم تا با بسیج همه امکانات به استقبال مسافران نوروزی برویم و خدماتی در شان شهر و شهروندان بندرعباس به مسافران و مهمانان نوروزی ارائه کنیم.

معاون خدمات شهری در ادامه به تشریح وظایف کمیته‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر پرداخت و هر یک از روسای کمیته‌ها آخرین وضعیت آمادگی خود را برای استقبال از مسافران نوروزی تشریح کردند.

 


١٣:٥٧ - دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٦٠    /    تعداد نمایش : ٦٦٨خروج