صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون خدمات شهری,شهرداری بندرعباس,تصرف,تفکیک,دیوارکشی,غیرمجاز,
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس تاکید کرد:

جلوگیری از تصرفات غیرمجاز در شهر بندرعباس

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: از هرگونه تصرف، تفکیک و دیوارکشی غیرمجاز در سطح شهر جلوگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محسن یکتاپور در این ارتباط ضمن اشاره به عملکرد مديريت نظارت و كنترل بر رفع تخلفات شهرى شهردارى بندرعباس در موضوع رفع تصرفات غیر قانونی، اظهار کرد: این مدیریت از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه جاری با هدف صیانت از حقوق شهروندان و نظم‌بخشی به شهر اقدامات قابل توجهی را در این زمینه انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت 30 مورد تخریب اتاقک غیرمجاز در سطح سه منطقه انجام شده است، افزود: 231 مورد تخریب دیوارکشی، 35 مورد تخریب پی کنی دیوارچینی و 27 مورد جمع‌آوری مصالح ساختمانی داخل زمین‌های تصرفی صورت گرفته است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: تفکیک اراضی، یکی از شایع‌ترین تخلفات در حوزه شهرداری‌ها است که شهرداری بندرعباس در این زمینه طی هفت ماهه نخست سال جاری اقدام به جلوگیری از 51 مورد تفکیک اراضی کرده است.

یکتاپور بیان کرد: متاسفانه تصرف کوچه نیز یکی دیگر از تخلفات مهمی است که در این زمینه نیز از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه 87 مورد تخریب صورت گرفته است.

اضافه می‌شود، شهروندان می‌توانند جهت صیانت از حقوق شهروندی در صورت مشاهده و کسب اطلاع از تخلفات شهری مراتب را جهت پیگیری مجموعه شهرداری به شماره تلفن 1837 اطلاع دهند.

 


١٤:٥٧ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٩١    /    تعداد نمایش : ٥٧٢خروج