صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

تسلیت,شهردار بندرعباس,زمین‌لرزه,عباس امینی‌زاده,
پیام تسلیت شهردار بندرعباس به مناسبت حادثه دلخراش زلزله در غرب کشور

به دنبال وقوع زمین‌لرزه در مناطق غربی کشور و جان باختن تعدادی از هموطنانمان در این حادثه دلخراش، شهردار بندرعباس طی پیامی این ضایعه دردناک را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده ضمن تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هموطنان در استان‌های ایلام، کرمانشاه و...، در این پیام آورده است: وقوع حوادث یکی از موارد مهمی است که باید از قبل نسبت به آن آگاه بوده و تمهیدات لازم برای هر شرایط ناگواری را بیندیشیم.

وی در ادامه این پیام نیز عنوان کرد: جان باختن بیش از 300 نفر(تا لحظه صدور پیام) از هموطنانمان طی این حادثه بسیار ناراحت کننده و ناگوار است که از خداوند متعال برای بازماندگان حادثه طلب صبر دارم.

شهردار بندرعباس ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز بدنبال این حادثه طی پیامی نسبت به تکریم و رسیدگی به وضعیت حادثه دیدگان تاکید کرده‌اند که قطعاً از سوی مسئولان مربوطه مورد توجه قرار می‌گیرد.

امینی‌زاده همچنین با ابراز همدردی نسبت به این حادثه، تصریح کرد: طبق اخبار رسیده از این حادثه، اقدامات لازم در حال انجام است و امیدواریم هرچه سریعتر سایر کارهای مورد نیاز تا بازگشت این مناطق به وضعیت عادی، اقدام شود.


١٣:٠٢ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٤٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٦٢٧خروج