صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شهرداری بندرعباس,مدیریت مطالعات و پژوهش‌,نمایشگاه,محمد ذاکری,هفته پژوهش,پایان‌نامه‌,
حضور شهرداری بندرعباس در نمایشگاه هفته پژوهش استان هرمزگان

مدیریت مطالعات و پژوهش‌های شهرداری بندرعباس در نمایشگاه پژوهش و فناوری که در بندرعباس دایر شده است، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، محمد ذاکری در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: شهرداری بندرعباس بعد از شهرداری تهران، به عنوان دومین شهری است که مرکز مطالعات را راه‌اندازی کرده و در این زمینه پیش‌قدم است.

وی با اشاره به اینکه این مدیریت از سال 93 فعالیت خود را در شهرداری بندرعباس آغاز کرده است، افزود: اهمیت فعالیت مرکز مطالعات و پژوهش‌ها در شهرداری به حدی است که به مرور باید تمامی اقدامات زیرساختی، عمرانی، فنی، شهرسازی و حوزه خدمات شهری با نظر مستقیم این مرکز انجام شود.

مدیر مرکز مطالعات و پژوهش‌های شهرداری بندرعباس با تاکید بر اینکه مدیران ناچار به تصمیمات منطقی و علمی هستند، ادامه داد: پژوهش و مطالعات، زیربنای توسعه و مانع از دوباره‌کاری‌هایی است که به غیر از ضرر، برای هر مجموعه‌ای، نتیجه دیگری به دنبال ندارد.

ذاکری با اشاره به اینکه حمایت از پایان‌نامه‌های مرتبط با فعالیت‌های شهری و شهرداری یکی دیگر از فعالیت‌های این مدیریت است، خاطرنشان کرد: شهرداری بندرعباس از پایان‌نامه‌هایی با موضوع تنظیف شهر، ترافیک، خدمات‌شهری، سیما و منظر و غیره حمایت می‌کند.

مدیر مرکز مطالعات و پژوهش‌های شهرداری بندرعباس در بخش دیگری از سخنانش، تصریح کرد: اجرای طرح اکوپارک پنجعلی، برکه گرد و چند طرح شاخص دیگر، جزو فعالیت‌هایی است که با طرح و نظارت مرکز مطالعات انجام شده است.

وی با اظهار اینکه فلسفه اصلی پژوهش، کمک به تصمیم‌گیری هرچه بهتر مدیران است، بیان کرد: امیدواریم جایگاه پژوهش در همه ادارات و نهادها ارتقاء یابد و از تصمیمات عجولانه صرف نظر شود.

اضافه می‌شود، نمایشگاه هفته پژوهش استان هرمزگان تا چهارشنبه هشتم آذرماه در محل مجتمع بصیرت بندرعباس دایر است.

 


١٥:١٦ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٦٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٧٠خروج