صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

رضوانی,مدیر,روابط عمومی,شهرداری بندرعباس,رضا حیدری‌زاده,مشاور,
رضوانی مطرح کرد:

نوع نگاه به روابط عمومی‌های شهرداری نیازمند تغییر است

 

نخستین جلسه شورای روابط عمومی‌های زیرمجموعه شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، حامد رضوانی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: تقویت جایگاه روابط عمومی سازمان‌ها و مناطق وابسته به شهرداری بندرعباس به عنوان یکی از اصلی‌ترین اهداف مدنظر در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه سطح توقعات از روابط عمومی‌ها باید متفاوت باشد و این مسئله نیازمند تغییر نگرش در مدیران است، افزود: يکي از تعاريف پذيرفته شده و مورد توافق درباره روابط عمومي اين است كه روابط عمومي، مديريت ارتباطات بين سازمان و گروه‌هاي اجتماعي مرتبط با آن سازمان است و بر اساس همین تعریف، روابط عمومي بايد بتواند بين منافع سازمان و منافع گروه‌هاي اجتماعي هماهنگي ايجاد کند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس در ادامه سخنانش با تاکید بر اینکه باید نوع نگاه به روابط عمومی‌های وابسته به شهرداری بندرعباس تغییر کند، خاطرنشان کرد: بسیاری از موضوعات فعالیتی مانند ارتباط با رسانه‌ها، تبلیغات، فضای مجازی، مستندسازی و غیره در شهرداری بندرعباس با رعایت اصول حرفه‌ای دنبال می‌شود.

رضوانی از برگزاری جشنواره روابط عمومی‌های زیرمجموعه شهرداری بندرعباس خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف شناخت هرچه بیشتر استعدادها و رتبه‌بندی روابط عمومی‌ها از نظر عملکرد و اقدامات انجام می‌شود.

وی در بخش دیگری از بیاناتش اضافه کرد: توجه به درخواست‌های افکار عمومی و اعلام عملکرد شهرداری در حوزه‌های مختلف جزو دیگر اهداف و سیاست‌های کاری روابط عمومی در این دوره مدیریتی است.

رضا حیدری‌زاده، مشاور شهردار بندرعباس نیز در این جلسه اظهار کرد: اصلی‌ترین رسالت شهرداری، ارایه خدمات مطلوب به شهروندان، در قبال اخذ عوارضات است.

وی ادامه داد: قدرتمند کردن و ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها در شهرداری یکی از اهدافی است که در راستای اعلام عملکرد شهرداری مد نظر مدیریت عالی شهرداری قرار دارد.

 


١٠:٤٧ - شنبه ١١ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٦٥١    /    تعداد نمایش : ٤٧١خروج