صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
تصاویر شهری
پیوندها
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی,شهرداری,بندرعباس,جعفر بهاری میمندی,محسن زمردی,علی عامری,
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی معارفه شد

 

طی مراسمی سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، جعفر بهاری میمندی  در آیین تکریم و معارفه سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی با تبریک هفته وحدت، میلاد پیامبر (ص) و امام جعفرصادق(ع) ، بیان کرد: شهرداری بندرعباس  بخشي از وظايف خاص خود را به سازمان‌های زیر مجموعه محول مي‌كند که این سازمان یکی از سازمان‌های مهم و ضروری شهرداری است.

بهاری میمندی در ادامه با بیان اینکه شهرداري بندرعباس نيز از اين امكان استفاده كرده و برخي از وظايف خاص را كه جنبه تخصصي يا پشتيباني دارد به سازمان‌ها واگذار كرده است، گفت: هدف از تشکیل این سازمان ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره‌بار و فرآورده‌های کشاورزی در جهت حمایت از تولیدکنندگان و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می باشد.

قائم مقام شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه در حال حاضر تعداد زیادی از شهروندان با مشکل اشتغال روبه رو هستند، تصریح کرد: یکی از وظایف مهم این سازمان سامان دادن به مشاغل شهری و دستفروشان سطح شهر، با رعایت طرح‌های جامع، تفصیلی و  مقرارات است.

اضافه می‌شود در پایان این جلسه از زحمات محسن زمردی، رئیس پیشین سازمان تقدیر و علی عامری به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی معارفه شد.

 


١٨:٠٥ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٦٦٥    /    تعداد نمایش : ٦٨٢خروج